Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziaaaaa//

jak mozna sie zarazic hivem??

Polecane posty

Gość madziaaaaa//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaa//
ja wiem ze przez kontakt z krwia i sperma ale mam bardziej szczegolowe pytania z przykladami,sprobujecie pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miec stalego izaufanego
partnera ale gdzie takiego dzis znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaa//
taaa zeby sie zarazic to trezba miec naprawde zaufanego i stalego hehe bo od pierwszego lepszego to nie da rady hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chwila bo nie rozumiem
no to wal te przyklady to Ci powiem co i jak, bo pisac rozprawki mi sie nie chce, szczegolnie ze mozna to w necie znalesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaa// to tego hard
np przez loda sie zarazi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chwila bo nie rozumiem
tak mozna sie zarazic przez "loda" bo wirus jest w spermie i moze przeniknac do Twojego organizmu poprzez mikrourazy w jamie ustnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaa// to tego hard
noi jak przez kontakt ze sperma lub wydzielina dziewczyny to by wyszlo na to ze jak sie nie spusci to ona bedzie zdrowa ale on nie...bo wlozy w to..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chwila bo nie rozumiem
aha nie tylko w spermie, ale takze w tej wydzielini z prostaty ktora sie pojawia przed wytryskiem "w trakcie" robienia loda:) odrazu dopowiadam, zebys nie kombinowala ze moze zrobisz loda ale nie do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaa// to tego hard
aha to hujnia jak przez loda tez...:/ a jesli nie skonczy w buzi i nic mu nie poleci to wtedy nic sie nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można, choć niebezpieczeństwo jest dużo mniejsze, niż przy klasycznym stosunku. Ryzyko wzrasta, kiedy wytrysk ma miejsce w ustach; kiedy masz ranki błony śluzowej ust, albo partner ma krwawiącego penisa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam ubaw z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaa// to tego hard
ale przewidziales moje nastepne pytanie hehe,to rzeczywiscie hujowo jak nie wiem,ale jesli to bedzie tylko przez chwile i nic mu tam nie poleci(bo to zwykle wylatuje ,to p co leci troche,jak juz jest bardzo nakrecony albo tuz przedf wytryskiem),to wtedy nie da rady sie zarazic przez sam kontakt buzia-penis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chwila bo nie rozumiem
tzn. ja poprosze troche bardziej po polsku. literki nie sa drogie, nie boj sie nie zabraknie i buduj pelne zdania bo mam problem ze zrozumieniem. teoretycznie kobieta jest bardziej narazona na zakazenie niz mezczyzna podczas tradycyjnego stosunku. teoretycznie jest mozliwe, ze stosunek zdrowego mezczyzny z chora kobieta bez zabezpieczenia nie skonczy sie zakazaniem! wirus nie przenika przez skore, ale przez jej uszkodzenia! glownie przez tzw. mikrourazy, czyli ranki na skorze ktore sa tak malutkie ze nie odczuwalne i na dobra sprawe niewidoczne. w przypadku stosunku tradycyjnego moga sie pojawic takie urazy bo zachodzi przeciez zjawisko "tarcia":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam ubaw z was
jak mu nic nie poleci to napewno nic nie zlapiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chwila bo nie rozumiem
nie ma takiej reguly ktora by mowila ze "wydzielina" prostaty (o ktorej wlasnie mowimy) ma sie pojawic "tuz" przed wytryskiem:) u czescie mezczyzn jest ona stalym elemenetem przy podnieceniu. nie kombinuj, jak wezmiesz go do buzi to bedziesz ryzykowac zakazeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam ubaw z was
madzia taka fajna dziewczynka z ciebie. lody sa nie zdrowe i czasem tucza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam ubaw z was
nie ryzykuj - nie bierz do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaa//
to ja caly czas myslalam ze oni maja gorzej bo jak bez gumki to mi sie zdawalo ze kobieta niekoniecznie musi miec kontakt z jego wydzieelina za to on z jej tak..ale mnie to troche zaskoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam ubaw z was
ot wymyslil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaa//
ale ja tego nie lubie w gumie,tzn nie wiem bo w sumie tak nie probowalam ale mysle ze nie bedzie fajnie.Pozatym zapach tego lateksu i jeszcze wyobrazam sobie ten smak w buzi....chociaz z drugiej strony to dobrze zze bez lykania...tylko szukam gumek do oralu i nigdzie niemoge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chwila bo nie rozumiem
gdyby to bylo takie proste to bylyby setki glupawych metod na stosunek bez prezerwatywy i bezpieczny:) na szczescie z zyciem i zdrowiem juz sobie nie wiele osob robi zarty! kobieta jest bardziej narazona, poniewaz po wytrysku wirus wraz ze sperma jest w niej co wydluza czas wystawienia na wirusa i tym samym zwieksza prawdopodobienstwo jego przenikniecia do organizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chwila bo nie rozumiem
sa prezerwatywy zarowno zapachowe jak i smakowe. ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaa//
akurat z tym czasem to chyba nie wazne....wystarczy wirusowi chwilka a nawet jesli to facet tez jak wyciagnie to mana nim jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam ubaw z was
madzia to baw sie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaa//
heheh napewno wiecej niz myslisz,ale do tej pory mialam tylko jednego chlopaka(chodzi o sex,bo palcowka czy cos to ...nie z jednym:) ) i nikomu innemu lodow nie robilam i boje sie ze moze bede chciala...ale wiecie zawsze trzeba sie jakos zabezpieczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chwila bo nie rozumiem
madzia albo ja cos wiem albo Ty cos wiesz... jak mowie ze czas ekspozycji zwieksza prawdopodobienstwo tzn. ze wiem co mowie i zwieksza. jak sama wiesz lepiej to po co pytasz? mialy byc pytania i odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaa//
mam 20 lat a co do tych gumek to wiem jakie sa,ale sa tez specjalne,tylko do oralu ale nie wiem gdzie takie dostac,aha i jak narazie to mi sie zdaje ze mialam tylko zapachowe a nie smakowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×