Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orelka

dziewczyna mojego chłopaka

Polecane posty

Gość caffedelmar
poza tym czy ja każę komukolwiek się przemować... piszę to, co sądzę... a prawda jest taka, ze i ak akżdy zrobi jak bedzie sam chciał... no i nie każdy moze coś ze soba zrobić... w tamtym temacie dziewczyna przynajmniej załuje, a w tym autorka ma w dupie to, że się wtrynia w czyjes życie ;p na swoja kolej trzeba poczekać, a nie nadstawiać tyłka, zeby faceta złapać... nic dziwnego, ze pojechał do ukochanej... kochanka do seksu, skoro juz chetna sie znalazła i skusiła... on nie jest bez winy, ale... autorka topiku tym bardziej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jasnej anielki
Nie odnosiłam sie do tematów topiku, tylko do twego swiętego oburzenia, że ktoś cię tak brzydko nazwał. Ano nazwał, a ty nie widzisz belki w swoim oku.Jak piszesz, że to dla ciebie ino rozrywka, to wybacz, ale też lekceważenie innych. A że każdy zrobi po swojemu, to oczywiste. Tylko może dzięki tym wypowiedziom, troche się zastanowi, czy słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
no bo śmiesza mnie takie reakcje ;P takie jak tej pani co sypie chujami ;P ktoś sie moze i zastanowi, ale raczej nie ten, kto powinien... autorka ma gdzieś co tu się pisze... tak samo jak cała resztę... do pewnych rzeczy należy podchodzic z dystansem, ale inne są warte weryfikacji... to, ze mnie nazwano jak nazwano zlewam, ale martwi mnie stan kultury tej tam wyzej :P szkoda na niektóre z was pradu :P ale część ma jeszce troche oleju w glowie... to te roztropne... te inne mają juz przerypane, jak zabrakło go na starcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
ps. świete oburzenie? świete by było, jakbym załozył o nim topic, a co - nie mam prawa raz skometowac czegoś? troche załosne rozumowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jasnej anielki
trochę żałosne skomentowanie :O Mimo to, dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajakata
jesteś miękki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówcie sobie co chcecie ja i tak jestem po stronie autorki !!! wspolczuje jej bo sie zakochala, a serce nie sluga!!! chyba nigdy nie kochaliscie jezeli tak sie wypowiadacie !! a faceci oczywiscie są zawsze niewinni ppffff of course!!! wszystkiemu winne dziewczyny... a to ze on zdradzal swoją dziewczyne to dobrze??? jesli by ją tak kochal to by nie szukal innej.. Pozdrawiam autorke i zycze jej by jednak tamten zostawil swoją dziewczyne :P tralala i zebyscie zyli dlugo i szczesliwie :)) wiem ze cierpisz ale glowa do gory :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet potzrebuje seksu...dziewczyny nie było, więc swoje fizyczne potrzeby załatwiał z autorką topiku ale serca w to nie wkładał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
jestem mieciutki jak kaczuszka :P nikt nie twierdzi, ze facet nie jest winny, ale gdy dziewczę rozumu nie ma, to niech nie wymaga teraz peanów pochwalnych... wiadomo, że pchanie się na tą trzecia to kłopoty i nie ma się co dziwić... ale jak się tak woli postępowac, to już trudno... sama tego chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×