Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_devil

czy to jest normalne ze facet wychodzi sam?

Polecane posty

sam wychodzi, znaczy się po pracy myka na piwo z koleżankami z pracy??? bo mnie to irytuje i wkurza!!!!!!! kończą o 22.00 i sobie idą, a ja siedzę w domu. Facet z którym jestem zaręczona i za miesiąc bierzemy ślub...czy jestem może jakaś dziwna??? że mi sie nie podoba??? proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
wiesz mówi się że nie powinno się wkurzać o takie rzeczy żeby nie być takim zaborczym i wogóle, ale wiesz co Ci powiem mnie też takie rzeczy cholernie wkurzają i mam to gdzieś że powinnam być bardziej wyrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to zalezy...mieszkacie razem? to jego starzy przyjaciele? rozmawialas z nim o tym? jak czesto wychodzi? bo jesli wychodzi codziennie to nie ejst to normalne jesli raz na jakis czas to wychodz z nim jesli mieszkacie razem i on o 22 wychodzi z kumpelami na piwo to radze ci, lepiej z nim pogadaj i to powaznie... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie siedz w domu
tylko tez wychodz z kolegami, zobaczysz jaki bedzie zazdrosny i jak szybko bedzie wracal do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jeszcze nie mieszkamy razem...u niego w firmie po prostu pracuje dużo rozrywkowych osób i po pracy często wychodzą, aale on robi to raczej raz na tydzień powiedzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
No własnie wtedy kiedy on będzie wychodził też wychodz ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×