Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angel.

Niekótre kobiety naprawdę są starszne.

Polecane posty

Gość hejt
taaaa... jestes cudownym okazem nienormalnosci w tym kraju:o Ty mozesz ja jechac i co oczekiwałas - WSPARCIA?? Nie rozsmieszaj mnie:O Skad Ty mozesz wiedziec co to cierpienie, chyba nie wiesz skoro tak piszesz. Znalazła sobie kogos i jest szczesliwa, a Ty sie burzysz ze za szybko, HIPOKRYZJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel oceniasz ją bo ich znałaś uważasz, że masz do tego prawo nie nie masz żadnego to nie twoja sprawa. Powinnaś tolerować jej wybór i jej postępowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyttrr
owszem Angel, oceniasz, napisałas , ze niektore kobiety są straszne i na stos bys wygnała. Napisałaś tez najpierw , ze to sąsiadka, a chłopaka dobrze znałas, a teraz juz zrobiłes z siebie ich dobra znajomą. Więc jak to z Tobą jest . Widzisz jak wiele tu niespojnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z angel
napisałas to,bo cie to poruszyło,ale musiałaś liczyć sie z tym,ze każda z nas jest inna i rózne opinie otrzymasz. Są dziewczyny wrażliwe,ale i wyrachowanych nie brakuje,czego nie mogę pojąć,ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna z piekła rodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystko rozumiem. dlatego dziękuje za uwage i za podzielnosc zdania. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejt
Jasne, wyrachowane to jest własnie takie zachowanie - gdzie wrazliwosc na jej przezycia, wrazliwosc i empatia!! Tylko ocena, krytyka... Super wrazliwosc na najwyzszym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad...sad...sad
i przytaczasz jakies opisy jej zachowania, jakies pozory po ktorych mamy ja sadzic,tak? i najlepiej zjechac od podstaw! a skad wiadomo co ona mysli, co przezywa!? i co to za tekst 'wskoczyla mu do lozka' kobito wez sie swoja rodzina zajmij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sad. Pozdrawiam nie musisz sie juz produkowac, znam twoje zdanie :) 🌼 TOPIK ZAMKNIETY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad...sad...sad
ty jakas dziwna jestes! po co przytaczasz co robila na cmentarzu!?!? jakas zadna ofiary jestes! ofiary i pokazowek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak anioł z Ciebie
tak ,jak nie ma argumenyów to lepiej zakończyć temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz nie oceniaj,. i nie produkuj sie, bo twoje zdania w tej chwili są zbędne. znam juz Twoje zdanie, nie musisz pisać kolejnych :) nie ofiara. tylko ona sama się wstydzi. coż. zycie. bywa. ;] TOPIK ZAMKNIETY. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM ARGUMENTY. POZATYM NAWET NIE SĄ MI POTRZEBNE. TO JEST MOJE ZDANIE, BO WIDZE SYTUACJE Z BOKU BARDZO BLISKO. WY NIE. KONIEC. JAK CHCECIE TO MOZECIE KONTYNUOWAC, BO CHYBA NIE MACIE LEPSZYCH ZAJĘCI NIZ SIEDZENIE CALYMI DNIAMI NA KAFE :) JA ZARAZ SPADAM. WIEC POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajt
A czemu sie wstydzi?? Zyje w takim społeczenstwie, gdzie mozna spotkac takich ludzi jak Ty:o Zycie, niestety. Wyzsza szkoła jazdy, prawda? Trudno zrozumiec. Łatwiej to ze ktos zginął, cierpi i rzuca sie na trumne... Łatwiejsze?:O Nie ma o czym rozprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Straszna Kobieta
noooooooo, kobiety sa straszne, zwlaszcza takie jak TY angel, bo oceniaja kogos nie znajac dobrze czyjes sytuacji... A co? sasiadka ma chodzic caly czas w zalobie i codziennie biegac na grob z kwiatkiem? Przeciez niewazne co na pokaz, ale co w sercu? Moze nadal kocha zmarlego, ale chce tez byc znowu szczesliwa. I co? Zabronisz jej? Zakochala sie z wzajemnooscia. Moze po smierci miala depresje, a ten ktos pomog jej z niej wyjsc? Nie oceniaj, aby nie byc sadzanym. Sredniowiecze i ciemnogrod!!!!!!!!! Rany, no straszne te kobiety:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro uważasz, że nie mamy co orobić tylko siedzieć cały dzień na Kafe to po cholerę piszesz o tej całej sytuacji. MOgłas zostawić ja wyłącznie dla siebie a nie obczerniać kogoś kto nawet się nie może bronić. Masz prawo mieć swoje zdanie wydaje mi się jednak że jest ono nie obiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydzi się, że zaszła w ciązy z chłopakiem (podobno!) ktorego znała 2 tyg. to chyba nienormalne? pozatym moim zdaniem to brak szacunku do osoby zmarlej. koniec. papa:) ja spadam a wy się wygadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajt
hehe zabawna jestes. A co TY ROBISZ NA KAFE??? Zastanow sie:O Przeciez siedzisz i piszesz topik nie o sobie, tylko o kims kogo niby znasz i obrabiasz mu tyłek. GENIALNE:D Brawo, jestes doskonała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz że się wstydzi? Język ludzki plecie - to w twoim przypadku można napisać. Plotki Plotki Plotki - coś każdy od siebie doda. To domena nas Polaków zajmować się czyimś życiem a nie swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, jak ona znalazła pocieszenie u faceta, ktorego znała 2 tyg. (mowila mi to jej sasiadka z naprzeciwka, z ktora ONA rozmawiala, gdy przyjechala na kilka dni) to ja dziekuje za takie pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajt
nienormalne jest takie podjescie jakie Ty masz. Uciekaj, i tak wiem ze tacy ludzie jak ty nie zmienią zdania dopoki sami nie dostana w dupe w tym zyciu. Uciekaj zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Straszna Kobieta
a skad wiesz aniele, ze sie wstydzi? Rozmawialas z nia? Skad wiesz, ze znala go 2 tygodnie - zreszta piszesz "podobno". Jasne a Ty to kolejna plotkujaca sasiadka, obrabiasz tylek kobiecie. A Ty co? Aniol stroz czy jej sumienie? Pilnuj siebie i swojego zycia, a nie podniecaj sie czyims...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Straszna Kobieta
od chorej sensacji jest Fakt, Super Express i takie jak Ty pseudozyczliwe sasiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad...sad...sad
'mowila mi sasiadka, a tej sasiadce...' no angel to zwykla PLOTKARA! jak podajesz dalej informace osobiste to podawaj je Z PIERWSZEJ reki - jezeli masz taki tupet, by je rozgadywac dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyttrr
tak czy siak kobiety sa straszne, ty i ta sasiadka, ktora rozpowszechnia jej zwierzenia. No to jest cudne. Jezeli to prawda to i co z tego, ze 2 tyg. sie znali, to nie kilkunastolatka z gimnazjum, tylko ktos dorosły. Wiesz dziecka i dzisiaj nie ma przymusu urodzic. Skoro , decyduje sie urodzic i bierze ślub, to moze teraz to jest ten właściwy? jakby nie patrzec z poprzednim 4 lata i ani slubu , ani dziecka,A ten niby brak a brak szacunku do zmarłego? Dziwnie na to patrzysz , niby dlaczego on ago nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam :) tymbardziej, że ja jak bylam mloda stracilam chlopaka, ktorego fakt nie kochalam, byla to pierwsza milosc. zmarl. i bardzo to przezylam i nie wyobrazalam sobie zeby spojrzec na kogos innego, po roku a juz nie mowic o 3 miesiacacxh Pozdrawam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad...sad...sad
no bedzie miala ten szacunek jak zmieni sie w chodzacego trupa, a nie kobiete ktora tetni zyciem i w niej tetni zycie!?!?!? idac Twoim tokiem myslenia: jesli ten chlopak ja kochal, to chcialby tego! chcialby jej szczescia! a nie jej smutku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad...sad...sad
ciaza i slub to rozpusta?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×