Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angel.

Niekótre kobiety naprawdę są starszne.

Polecane posty

Gość Nie Straszna Kobieta
dobra, wiemy ze Ty angel w razie smierci potrafisz tylko patrzyc tepo w sciane i pokazywac dookola swoje lzy. Wiemy, ze mocno przezylas smierc chlopaka, ok, Twoje przezycia, Twoja sprawa. Ale to nie daje Ci prawa oceniac sasiadke!!!!!!!!!!Kazdy czlowiek ma inny charakter i inaczej pewne sprawy przezywa i odczuwa, nie kazdy tak jak Ty. Pojmij to straszna kobieto!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Straszna Kobieta
o, czyli to prowokator, juz nie ma o czym pisac, prowokator... Ewentualnie psychiczna zazdrosna samotna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszna to jestes ty. Pozdrawiam i piszcie sobie dalej. no dawajcie dawajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyttrr
Wiesz Angel, cos ty fantazjujesz, bo po piewrwsze ile razy mam tu pisac, skoro upłunął rok, on a jest w piątym miesiącu, po tych niby 2 tyg. znajomosci, to jak byk wychodzi, ze poznała i zaszła w ciąze po 7 miesiącach od smierci chłopaka. Jezeli on a ma rzeczywiście 19 lat!!!!, to to jest jeszcze dzieciak, o o czym tu mowa. jaki to związek moze stworzyc nastolatka?, jakie to ma znaczenie, ze 4 lata, skoro zaczeło to sie jak miela 15, dziecinada i juz. A teraz chciał a chłopak , ma, ma dziecko niech będzie szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna alez skad :) niech bedzie ze głupia prowokacja. tylko jzu nie piszcie tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stowe
to jest prowokacja, nikt normalny by nie rozumowal, jak jebniety mocher, juz nie mowie co za idiotka, rozpoczyna topik a potem "topik uwazam za zamkniety" hahaah ktos tu wyzej sra niz dupe ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Straszna Kobieta
oprocz tego, ze straszna to wyszlo, ze jestes pusta. Oj sory Ty jestes prowokatorem. Ludzie rzeczywiscie nie ma co tu dluzej pisac, bo to prowokacja. Gowniara/gowniarz nie zna realiow i ocenia przez pryzmat Ani z Zielonego Wzgorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad...sad...sad
no prosze cie! to juz 2 tyg. sie zrobily z 3 mies.?!?! ty powielasz jakies plotki i na ich podstawie tworzysz profil osobowosci tej dziewczyny! ja zawsze dziele przez kilka, to co uslysze od 'zyczliwych' Twego pokroju! i nie potepiam jej! bo jej nie znam! i nie znam jej relacji z chlopakiem, ktory nie zyje! a ty nie szukaj poparcia dla swojej teorii jakoby ona byla taaaka STRASZNA! bo o na od zycia juz dostala kopa. i cieszmy sie,ze sie z tego wykaraskala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyttrr
pojscie z kims do łożka po 2 tyg,. znajomosci to moze i lekkomyślnośc , ale rozpusta???. I skad ta wasza wiedza , niby on a się zwierzył a tej "ZYCZLIWEJ " sąsiadce, akurat nie miałaby co robić, tylko biegac i o tym opowiadac.. A skoro biora slub i on a decyduje sie urodzic dziecko to o czym tu mowa. Co samotn a jestes?, nie masz i nie miałas chłopaka i wymyslasz tu harleqiny. Jak byłas młoda to utraciłas chłopaka piszesz, wiesz mnie sie wydaje, ze ty w tej chwili jestes jeszcze baaardzo młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz Ci pisałam, że po NIECAŁYM ROKU!! WIĘC NIE BYŁO 12 MIESIAECY WIEC NIE PO 7, TYLKO PO 3-4!! KURWA! ZEGNAM HISTERYKOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówniara nie jestem, mam narzeczonego i nigdy nie postapilabym tak jak ona. oto moje zdanie. ja nie potepiam waszego zdania wy odwalcie sie od mojego papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyttrr
to sie pisze dokładne, dla mnie niecały rok, to jak brakuje 2-3 tyg, w innym wypadku, pisze, po 8 miesiącach itp, w koncu j a tu jasnowidzem nie jestem, niecały rok to cos blisko tego, prawda? Ale to i tak nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odniosłam takie samo wrażenie, że Angel też jest młoda i to bradzo. Przyznaj się dziecinko ile masz lat? MOże Kochałaś się w tym fantastycznym facecie? BOli cię że ktoś nie cierpi tak jak Ty cierpiałaś. Każdy z nas jest inny i powinniśmy to tolerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 24 lata. i nie kocham sie z pierwszym lepszym tak jak wy pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyttrr
tego nie wiesz jak bys [postąpiła, bo nigdy nie byłas w tej sytuacji, ani nie dotyczył ciebie , taki a nie inny splot okoliczności. Ale nawet jezeli tak bys nie postąpiła nic to nie znaczy, ze jestes lepszym człowiekiem. Tak na marginesie, dskad jestes, ze u was taka moda, ze 18-19 latki mają juz narzeczonych? Bo tak na ogół to dziewczyny w tym wieku mają chłoipaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz sam fakt, ze w wieku 18 lat miala narzeczonego, z ktorym miala sie pobrac rok pozniej.. no nic znikam papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Straszna Kobieta
a pracujesz czy uczyasz sie? Moim zdanie to pracujesz na etacie sumienia... czyjegos, bo nie swojego. Plytkie jest Twoje myslenie i Twoja ocena. Nie znasz dobrze sasiadki, nie znasz dobrze jej sytuacji, tyle co z plotek. Ech i rosnie nam kolejny moher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znikasz znikasz
i zniknąć nie możesz....a kysz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od ponad pół godziny
straszysz że koniec i kropka, że spadasz z topiku, żeby nic już nie pisać a nadal tu jesteś i odpisujesz na posty...głupia dziewucha jesteś i tyle! Wszystko podobno, słyszałam od sąsiadki, której mówiła itp...weź się lecz albo pooglądaj wenezuelskie seriale - akurat na Twoim poziomie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad...sad...sad
no i co z tego?!?! powtorzyc od poczatku czy dotarlo co nieco? i kto tu histeryzuje? daruj sobie te przeklenstwa! co by sasiadki powiedzialy?!?!?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety głupia to ty jesteś mimo, że masz 24 lat uważaj musisz wyjść za mąż jak będziesz miała 30 żeby ci nikt kurewstwa nie zazocił mam nadzieję, że jesteś dziewicą jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak anioł z Ciebie
to zła kobieta była:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Straszna Kobieta
dobra, to prowokator i to w dodatku pewnie jedynak, bo brakuje mu calkowicie wyobrazni.... o sorki, ma wyobaznie zby wybujala heh, zegnamy mohera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym byla matką tego
chłopaka który zginął to ❤️ by mi pękło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucio zawsze swoje topiki
uważa za zamknięte :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotka angel
typowy obraz wiejskiej plotkary tylko w wydaniu "city" . rozmawiasz z jakas sasiadka, ktora "podobno" cos tam wie, dla mnie to jest zalosne:O pewnie wszystkim tam dookola mowisz takim samym burakom, majacym takie same zainteresowania jak Ty plotki + Tv + M jka milosc + seriale! rozmawiacie sobie tak pod klatka i obgadujecie no bo JAK TAM MOZNA! co Cie to interesuje "Ehhh nekótre baby to sama bym na stos wygnała!!" - to zdanie tylko potwierdza jaka jestes ograniczona prostaczka, metody rodem ze sredniowiecza, a to slownictwo "baby" czyste wiesniactwo i pewnie myslalas ze na Kafe wszyscy Ci przyklasna i przyznaja racje:O pomylak tu siedza tez wykrztalcone osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotka angel
PLOTKARA i PROSTACZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oż kurde
daj dziewczynie spokój wredne babsko!!!!!!!!!!!!!10 lat miała czekac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×