Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem mam

Dziewczyny pomóźcie

Polecane posty

Gość problem mam

Koresponduje mejlowo z pewnym Chłopakiem i dzisiaj zaproponował, że będziemy zadawać sobie konkretne pytania, On wymyślił ich 21, a ja jak na razie mam 5 :o Nie chce powielać jego pytań. O co powinnam Go spytać, wiecie chodzi o takie pytania żebym przekonała się o jego cechach charakteru, bo te w typie: jakie ma hobby, gdzie pracuje, czy woli góry czy morze mamy juz za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim to powinny być TWOJE pytania. Jeśli Ci je podsuniemy, a Ty ich użyjesz, on pomyśli, że sama je wymysliłaś, zbuduje sobie fałszywy obraz Ciebie :P Tak być nie powinno :) Powinnaś wymysleć je sama :) Oczywiście zrobisz, jak będziesz chciała ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem mam
Obraz buduje się na podstawie odpowiedzi, a nie pytań. I przeciez jasne, że wybiore te które będą mi w jakiś sposób odpowiadać, a nie wszystkie po kolei. Jeżeli ktoś ma ochotę pomóc, to będę wdzięczna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem mam
Nikt nie pomoże? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie myślę
ale też mi nic nie przychodzi do głowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie myślę
zapytaj go 1. jakie są jego marzenia, które chciałby zrealizować. 2. A jakie marzenia już zrealizował. 3. Jakie wyznaczył sobie cele w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem mam
No ja też myśle i myśle i nie mam pomysłu. Chciałabym wiele o Nim wiedzieć ale wolałabym żeby to wychodziło "w praniu" no ale skoro On chce pytań i poszło mu to świetnie :o To chyba pokombinuje jeszcze parę godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie myślę
nie martw się, pewnie przepisał te pytania z jakiegoś poradnika o rozpoczynających się związkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem mam
Ooo, to o marzeniach jest fajne :) Tego o celach nie będę zadawać, bo juz znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem mam
hahaha, mam nadzieję :D Bo wykazał się ogromną inwencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem mam
już skorzystałam z niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×