Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chłopak Marzenie

Mam 24 lata, warto się żenić? Wszyscy moi koledzy po studiach się żenią

Polecane posty

I to wydaje mi się dziwne, no nie od razu, ale za rok to wszyscy będa pożenienie, przeraża mnie to , zostanę autetycznie starym kawalerem. Rodzina pyta się kiedy śluby, a jak rżnę głupa, że nie teraz. Ludzie wiążą się na całe życie już i to mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie mysle
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh
...no co ty, nie łam się. Mówisz jak jakaś przewrazliwionaa panna, która boi sie, że będzie starą panną. Masz wprawdzie wiek juz odpowiedni ale jak parę lat jeszcze zaczekasz to na pewno starokawalerstwo ci nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że mi nie grozi, gdyż generalnie nawet 35 lat i facet jest atrakcyjny, i sobie może weznę jakąś panne taką 27-30 to będzie ok. Na razie nie mam dziewczyny zresztą, ale przeraża mnie ten cały szum :O Będą śluby, i generalnie nawet nie chce na nich być, bo nie mam na dziś dzien nawet z kim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żeń się tylko dlatego, że tak wypada albo ze innni to robią. Poza tym, jesteś za mlody. Pożyj sobie najpierw po dorosłemu sam i zobacz jak to jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No generalnie chciałbym sobie pożyć zasmakować zycia na razie kawalerskiego tak do 30! :) Nie w głowie mi na dziś dzień śluby, robienie dzieci, i tyranie od świtu do nocy w stresie, że masz wyżywić dziecko :). Musze zainwestować w siebie najpierw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e33
heheh będa mieć 29 jak sie będa rozwodzić i wkurwiac ze zycie jest takie cięzkie przed 30 się zenić to głupota zyj i używaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc w mojej rodzinie żeni wychodzi za mąż własnei teraz, albo i wcześniej. A najgorsze jest to, że niektórzy twierdza, że zostanę przez to starym kwalerem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
..jesooo w tym wypadku olej zwyczaje rodzinne. Po pierwsze dlatego, że nawet nie masz dziewczyny a po drugie to twoje zycie a nie ich. Po co się żenić? bo tak ktoś chce? Bezsens totalny. nie słuchaj gadania starych ciotek. to akurat nie ich srawa. Żyj własnym życiem, korzystaj z niego na maksa, to najpiękniejszy wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sluchaj co mowia inni! nie musisz czegos robic, bo wszyscy inni to robia.......to Twoje zycie, Ty masz byc zadowolony:) a poza tym o czym my tu rozmawiamy????? skoro nawet nie masz dziewczyny:O poznaj najpierw wartosciowa dziewczyne, spedzcie ze soba kilka lat, jak wam bedzie razem ze soba dobrze to wtedy wezcie slub;) nie rozumiem Twojego dylematu w ogole:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto sie zenic tylko dlatego ze Twoi znajomi tak robia no bez przesady... i docinkami tez sie nie przejmuj .... a naaawet jakbys zostal starym kawalerem to co z tego.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żenić sie powinno wteyd, gdy już się jest pewnym tej drugiej osoby. I kiedy ma sie jako tako stabilną sytuacje majątkowa moim zdaniem. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam taka
w tym wieku nie pomysl jak bedziesz mial 30lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×