Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troki od kaleson

W piątkowy wieczór siedzę samotnie przy kompie i jestem bez jaj gostkiem

Polecane posty

troki od kaleson - wydaje mnie sie ze hmm niebiednym trudniej jest znalezc milosc, chociaz z drugiej strony ostatnio znalam faceta ktory myslal ze wielki dom i merc wystarcza, troche sie zdziwil gdy dalam mu kosza, w koncu nie jestem desperatka, trzeba patrzec na psyche a nie na talary ;) ja czekam az facet sam sie znajdzie, tzn usmiecham sie do przechodniow na ulicy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruschka a to wlkp to mniej więcej jak daleko na północ lub południe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledudek
ja z nim juz nie gadam - posikałam się ze śmiechu i dostalam szczękościsku też ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszła Ola do przedszkola...
ja też jestem solo, samotne spacery lubię, ale czasami chciałabym wyjść na łowy, a nie mam z kim. a może chociaż wirtualne piwko wypijemy, co? Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruschka
alvea masz racje, juz nie tyle facet co bliska osoba, ktorej nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledudek
a juz chcialam go poznać...ja tez z Wawy, ale te pół miliona ostudzilo moje zapały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruschka
alvea niedalewko poznania a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszła Ola do przedszkola...
ultra święta prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem po trzydziestce, mieszkam w Wawce i jestem kompletnie samiuśka przed kompem w ten piątkowy wieczór i we wszystkie inne. I wszystko jak w kalejdoskopie: Jestem sama, bo nigdzie nie wychodzę. Nigdzie nie wychodzę, bo nie mam z kim. Nie mam z kim, bo nie mam przyjaciół. Nie mam przyjaciół, bo nigdzie nie wychodzę. Manawee masz rację - idzie się do tego przyzwyczaić. Raz w życiu odważyłam się sama pójsć do kina. Ale do pubu? Sama? Nigdy? A iść w towarzystwie kilku par do pubu czy na imprezę - totalna porażka. Czy jeszcze czekam? Sama nie wiem. Sparzyłam się na miłości, więc chyba trzeba wystygnąć:)) Pozdrawiam cieplutko wszystkie single przed monitorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stażystka123456
oj tam... a ja już sie przyzwyczaiłam... lubię posiedziec przy kompie i piwku.... w domowych ciuchach...:) sama poezja... jestem singlem,przyzwyczaiłam sie do samotnosci i dobrze mi z tym:P widzę,ze stałam sie strasznie samolubna :O moze kiedys przejdzie...jak sie zakocham.... na razie kochałam raz w życiu... powiem jedno - cieszę się,ze ŻYJĘ:) Ps. wrócę do Was wkrótce...muszę pożegnać jakiegoś żołnierza,który jutro ma koniec przepustki.... (kolejny facet,zupełnie bezsensownie poznany,któremu się spodobałam i wyobraża sobie nie wiadomo co) przyjdzie do mnie pod dom i będzie się domagał pieszczot :P a potem bedzie pisał setki smsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledudek
kto ze mną pójdzie na Garfielda do kina 😭 no ktooooooooooooo? buuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atirka - ostatni raz w kinie byłam ponad 1,5 roku temu, wtedy jeszcze miałam kumpelę-singielkę (aż jedną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszła Ola do przedszkola...
ja:) a skąd jesteś? Bo ja z podlasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruschka
stazystaka niezla ejstes :O nie rob mu nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Wrocław :( Atirka - podoba mi się jak to opisalaś - opis jest strzałem w dziesiątkę, bo niestety jest to takie błędne koło... Ja sama tez nie zamierzam biegać bo pubach, dyskotekach itp. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszła Ola do przedszkola...
do kina owszem, ale do knajpy? Wr :O jakoś nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruschka
no opis Atirki jest cool :P ja mam 23... ale nie mam nadziei na milosc, a wszyscy tacy szczesliwi na ulicach :O same pary i malolaty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troki od kaleson
Teraz widzę , że jednak istnieje tożsamość jajników , jak to jest że kobieta woli porozmawiać z kobietą i na każdy temat, to podobno jest prawda, że kobieta nie ma o czym porozmawiać z facetem i to widać i czuć , szloda że nie chcecie ze mną dziewczyny porozmawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruschka też mam 23, w listopadzie skończe 24 Ok, spadam stąd bo jest burza, miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23... no miałam jakis czas temu ;) teraz już przekroczyłam ćwierćwiecze ;( siedzę przy kompie... rozpisuje się na kafe... i opijam wodą... porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszła Ola do przedszkola...
troki ale o czym chcesz porozmawiać, bo Twoje konto kompletnie mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troki od kaleson
poszła Ola do przedszkola... a o czym chcesz porozmawiać z kobietami czego ja nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruschka
ultra trzymaj sie, ja zaraz spadam do kosciola :) troki o czym chcesz gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łacze sie z Wami
w ten piatkowy, samotny wieczor:DD nie ma to jak posiedziec w majatch przed kompem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no ja zapomniałam, że rok temu wyjechałam sama na tydzień nad morze. Było super, ale wtedy musiałam przemyśleć wiele spraw i dobrze było być samą. Jednak jak siedzisz sama nie z wyboru, lecz dlatego, że nie masz dokąd pójść ani z kim, to przestaje być fajnie. Czasem łapię się na tym, że zaczynam się martwić, że zamieniłam się już w stetryczałą starą pannę, hihihihihihihi. A Wy to w ogóle smarqle jesteście wszystkie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troki napisz w takim razie co lubisz robić... jakiej muzyki słuchasz... itp. Ultra 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszła Ola do przedszkola...
troki ta rozmowa sama się toczy. A Ty oczekujesz, że Ktoś będzie Ciągle zagadywał? :O Cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troki od kaleson
O Twoim okresie możemy porozmawiać , na temat , czy chodzisz do gina też , czy robisz badania na cytologii , co dzisiaj na kolację Tobie przygotować ? jakie wino chcesz abym otworzył do kolacji przy świecach ? ja umyję naczynia , Co jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×