Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troki od kaleson

W piątkowy wieczór siedzę samotnie przy kompie i jestem bez jaj gostkiem

Polecane posty

caome --> można by zrobić. problem tylko, że wiele z forumowiczek to młode, niezamożne dziewczyny, które nie za bardzo stać na podróże po kraju, a jak widzisz, jedna Białystok, inna Wrocek... duże odległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszła Ola do przedszkola...
kto jest z Białegostoku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam się ochłodzić :) Miłego wieczorku wszystkim (mimo wszystko) 🌻 troki... skoro biuro matr. to dla Ciebie rozwiązanie to powodzonka życzę ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet26
a ja jestem z gliwic i tez jestem sam w domu i sie bardzo nudze. Mam ten sam problem ze nie mam gdzie wyjsc i z kim bo przeciez sam nie pojde:( mam ten problem juz conajmniej 11 lat i bardzo ciagnie mnie do ludzi jednak jakos nie mam towarzystwa i znalezc nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do was niestety :O tez siedze sama nie mam faceta ten ktorego kocham jest za granica pozarlam sie z mama i mam smutny wieczor upilabym sie ale nie mam z kim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola --> no ktoś pisał, że jest z Białego Facet26 --> no właśnie, problem się powtarza. Choć, jeśli Cię "ciągnie" do ludzi, to może zakręć się jakoś energiczniej :)) Może jacyś koledzy z pracy? studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusyta
czyżby to ja? ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 26
nie ze studiow to nie mam a pracy tez ni emam wiec i kolegow nie ma:( jakos zawsze nie mialem kolegow tak zeby sie spotykac na popoludnia, byly tylko spotkania w szkole czy na studiach a tak popoludniami to nie bylo nikogo i teraz trudno to nadrobic bo nie ma tego punktu zaczepienia kogos z kim moglbym wyjsc poznac nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusyta
w białm mieszkam i pracuje od paru lat i już chyba czuje się białostocczanka choć spod łodzi jestem....he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caome
hmm wiec moze jakis srodek znajdziemy;) albo zalozmy oddzielne form i moze dla kazdego z nas znajdzie sie w naszych miastach mala grupka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelka
od pazdziernika ide na podyplomowke, moze tam poszerze kontakty i obiecuuje sobie ze bede o nie dbala.... facet26--> jak nie masz pracy zostan wolontariuszem...zyskasz i znajomych i doswiadczenie zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelka
caome--> dobry plan! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caome
hmm wiec wymyslajmy cos razem wspolnymi silami damy rade:) J ajestem z Olsztyna tak nawiasem mowiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelka
mieszkam pod warszawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caome
no to zbieramy grupki wsparcia;) moze jakos wojewodztwami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszła Ola do przedszkola...
fusyta :D miodzio, bo pierwszy raz spotykam kogoś z tego miasta. Ja też jestem z Białego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusyta
kobitki czym trzeba sobie zasłużyć na szarny napisek? to jakis staż trzeba mieć..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusyta
ja tez się cieszę! ludzi z białego jakos trudno złapać na necie albo sie nie przyznają ze stąd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet26 --> masz rację, jak się nie zadba zawczasu, to potem jest trudno. Ja teraz kończę studia zaocznie - mam koleżanki, ale wszystkie mężate, dzieciate - horror. fusyta --> trzeba zarejestrować nick na stronie głównej forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troki od kaleson-nie czytałam tego co jest na pięciu stronach, ale jedno musze Ci powiedziec zaje..go masz nika pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caome --> grupki wsparcia - fajnie brzmi. Już sobie wyobrażam, że dzwonię do kogoś i mówię "mam ochotę iść dziś do kina, bądź o 17" albo ktoś dzwoni do mnie wieczorem i mówi "idziesz dziś ze mną do pubu". hihihihihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusyta
dzięki dobre dusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumka od majtek
W jakiej dzielnicy mieszkasz w Warszawie Troczku? I gdzie bywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelka --> Ty się tak nie ciesz, bo jak mieszkasz pod wawką, to jesteś w moim polu rażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caome
widze ze wszystkim humorek sie poprawil a co do grupek wsparcia super co?? naprawde byloby milo wiec ludzie odyzwajcie sie skad jestescie??? buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera! :) normalnie az sie przestraszylam....i wogole dziwny jest ten swiat..jeszcze nie probowalam poznac kobiety przez necik:) jakby co mam czyste intencje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×