Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maja1111111

mąż i trzech kochanków

Polecane posty

Gość maja1111111

moja dobra koleżanka jest mężatka od 2 lat (jej mąż przebywa za granicą a ona twierdzi że go nie kocha i rozwiedzie się z nim po roku małżenstwa) i....spotyka sie jeszcze z trzema innymi facetami (sypia z nimi)...załamka!!!ona wcale nie uważa żeby robiła coś złego a ja sie nie wtrącam chociaż mam czasemochotę powiedzieć jej że to kurestwo...to sie w głowie nie mieści. ona nie tylko męża zdradza bo kochanków również:) czy uważaci że to normalne. wszyscy tak robia!!!!!!!!!!bo jesli moj facet też to przerąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja1111111
nikt nie wypowie się w ty temacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całagóraślimaków
wszyscy tak robia! a miałaś złudzenia że nie ? nawet jak twój facet jeszce tego nie robi to zacznie kiedy spotka laskę pokroju twojej koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja111111
naprawde uważasz ze wszyscytak robia?no fakt moja kolezanka świetnie udaje świętoszkę wiec inni też moga:)najgorsze jest to że wszyscy jej faceci są w niej zakochani, albo tak sie zachoują bo dobrze"daje":))chcac nie chcac poznałam ich wszystkich:))moi znajmomi i facet już sie pogubili bo ona na każda impreze z innym przychodzi...i nie uażaja że to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro25
I co w związdku z tym? Opisałaś sprawę... ale piszesz, bo chcesz jakoś jej pomóc, czy po prostu chcesz się podzielić informacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyziek
na pewno nie wszyscy ale ja tak, zdradzam żonę z kochanką a kochankę z przygodnymi laskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja111111
chce siedowiedziec czy wszyscy sie kurwią!!!!!!!!!!!czy facetów naprwade jarają takie puszczalskie. przeciez to obrzydliwe....a tak wogóle to w czym mam jej pomagać. ona lui sie pieprzyć z kilkoma naraz więc chyba nie ma problemu:)))mnie to obrzydza ale widze ze was nie....ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatattataattta
ja bym powiedziala mezowi tzn tak zeby nie wiedzialz eto ja! szkoda mi meza! trafil na taka suke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wieeem
po co ma mowic jej mezowi i sie w to mieszac przeciez ta kobieta sama chce sie z nim rozwiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja11111111
dokładnie! juz męża poinfrmowała że skłaa pozew o rozwód jaktylko on przyjedzie do polski.tak juz jest praktycznie od samego początku trwania ich małżśtwa:)on ją błaga prosi, mówi że kocha i że się zmieni (bo ona mu wmawia że nie układa im się z jego powodu:))), że jest zazdrosny i wogóle....ale chyba ma powody:)...to jeszcze zrozumię że popełnia bład i wyszła za mąż za kogoś kogo nie kocha,ale wydaje mi się że ona poprostu nie może by c z jednym facetem no bo mieć 3 kochanków naraz (i dalej na imprezach podrywa innych) tojuz kurestwo!!!i czy ona zasługuje nmiłość męża i tych facetów. ja się pytam????c ci faceci są noralni???no ale fakt, maż o niczym nie wie i gdy by się dowiedział to byam ją zostawił:)ja sie nie wtracam ale wkurza m że ona mnie w to angażuje (bo przecież musi wymyślać jakies historie dla męża i kochanow że st z koleżeanka na imprezie lub wakacjach:))już raz mąż miał o to do mnie pretensje a ona głupio się śmiała. nie powdział mi tego wprost tylko do niej a ona iotka mi powtórzyła. jeśli to się powtórzy to powiem mu prawdę...wogóle zastanawiam się nad zakończeniem tej znajomości...naet mojemu facetowi nieówi całej prawdy o niej bo wstyd!!!!ale i tak się domyśla skoro widuję ą non stop z innym frajerem. porażka, co ta dziewczyna z siebie robic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja facet
ech te baby żądają od facetów wierności a same dają d..... na prawo i lewo oczywiście po ślubie przed hulaj dusza niech się rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solid security
to jest normalne. sama bylam kochnka faceta ktory oprocz zony ma kilkanascie i ciagle szula nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar.......
to zwykła dziwka, niewyrzyta i cipa a ciągle swędzi węc musi zmieniać frajrów....laski są czasem orsze od facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja1111111
owszem, mówie że to normlne, ale podajecie przykłdy facetów. dziewczyn takic pewnie nie znacie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×