Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klara******

Sztuka uwodzenia

Polecane posty

Gość Klara******

Dziewczyny, jakie macie sposoby, żeby uwieść mężczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanannnaaa
wyciągam swoją fajkę ze spodni :p działa na niego na maksa od razu jest porażony jak prądem :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
my rzadko uwodzimy dla sportu, częściej dla sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
ale najczęściej dajemy się uwieść za ziemniaki w mundurkach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
no ja np. mam ostatnio tak ogromną ochotę na faceta, ze wytrzymać już nie mogę...a co to za roznica czy dla uwodzenia czy dla sportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
rozrózniasz to jakoś? chodzi Ci o kuszenie i splawienie -to dla sportu, tak? a na powaznie to ze niby z pójściem do łóżka, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo są babeczki, które faktycznie mają na pana chrapkę. Ale są i takie, które to robią, żeby się dowartościować. Mam koleżankę, która tak robi za każdym razem, kiedy czuję się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię nie tyle samo uwodzenie zakończone pójściem do wyra, a tę całą grę słów, spojrzeń, niedopowiedzenia, gesty, ukradkowe trzymanie się za rękę pod stołem... piękne to jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
i na czym polega to jej uwodzenie? co ona z tego ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
wiesz, takie uwodzenie tez wymaga wysiłku..widocznie ten ktoś komu poświęca czas ma coś do zaoferowania czego ona potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
...albo i nie ma..moze ludzie, wśród których ona się obraca są ludzmi zawistnymi a flirt z facetem jest dla mniej odskocznią od zawistnego i konkurencyjnego otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
wiesz, milo jest jak mozesz komuś powiedzieć coś milego a w zyciu nie zawsze masz okazję...często otoczenie moze potraktować Twoje mile slowa jak wlazenie w tylek bez mydla a z facetem nie ma tego ryzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
sie wystraszyć?eeeeee tam...;) no chyba, ze się na niego rzuci albo wyzna mu milość na pierwszej randzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie, czasem wystarczy głupi komplement, który się nie przyjmie :o No nie wiem, ja na początku jestem ostrożna. Dużo słucham, mało mówię - i nie udaję, że słucham, tylko robię to naprawdę, przez szacunek dla rozmówcy, a nierzadko i z zainteresowania tematem ;) Jak się okazuje, to działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale coś w tym jest. Mam na myśli miłe słowa. Kiedyś moja przyjaciółka powiedziała, ze jak kobieta jest miła dla faceta, to według niego jest łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
ja to z kolei mam inny problem: mi czasem nie tyletrzeba rozmowy kontaktu fizycznego a nie wiem, jak to moze zostac odczytane przez drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
i co? masz przejmować się tym, co sobie kazdy jeden pomyśli? toż to prosta droga do terapii psychologicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, to zależy od drugiej strony. Czasem można wyczuć, czy facet chce z tobą pogadać o dzieciństwie Cortazara i udziale Bema w Wiośnie Ludów, czy ma ochotę na coś innego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciiicho, ja się przejmuję ;) może dlatego, że nie pakuję się we flirty, jeśli mi nie zależy - a jak mi zalezy, to ważne jest dla mnie mniemanie faceta o mnie. Na niezobowiązujące przygody rzadko miewam ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu miałam taki przypadek. Oczywiście nie byłam wtedy jeszcze z moim obecnym. Miałam młodego szefa, dwa lata ode mnie starszego. Na początku fajnie się gadało, pisało fajne smsy i w ogóle. Po jakimś czasie zaczął prawić mi komplementy, na początku miłe, delikatne, potem coraz ostrzejsze. Nasze smsy były tak naelektryzowane, że odczytywałam je trzęsącymi się rękoma. Trwało to chyba z miesiąc. Oczywiście w pracy zachowywaliśmy się, jak gdyby nigdy nic, chociaż było ciężko. Ale przez ten cały czas było tak fantastycznie, że szok! W końcu doszliśmy do wniosku, że zrobimy to, o czym namiętnie piszemy. I klops. Okazało się, ze mogliśmy poprzestać tylko na flircie i uwodzeniu. I więcej już tak nigdy nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
pysiątko---> wpisz sobie "raido taxi prosze czekać..poczekamy...coś być musi, coś być musi do ch..ry za zakręętem" :D en en-->gorzej, ze niektórzy to nie nadają się do "czegoś innego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiątko, jeśli mogę spytać ;) a czemu musieliście poprzestać na smsach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musieliśmy, mogliśmy. Bo cały czar prysnął. Już wiedzieliśmy, jak to jest i nie było już tego dreszczyku. A cała rzecz miała polegać tylko na uwodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
niektórzy to się nawet do uwodzenia nie nadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiątka
widze dziewczyny, ze znikłyście...jak jeszcze podosypiam myślę, ze kazdy trafi na swego - flirciarz na flirciarę;) niebezpieczny podrywacz na równie przebiegłą kobitkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×