Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michu

Dlaczego dziewczynom smierdzą stopy ?

Polecane posty

Gość gość
Michu, nastepnym razem jak przyjdzie to naszykuj jej miskę z woda i podstaw pod nogi, mówiąc kochanie taka gra wstępna, wsadzaj nózie i mocz mi tu pieknie , a w rączkę drineczka podaj ze słomką. A tak poważnie to nogi jak sie spocą, a chodzi sie bez skarpetek to przeważnie po pewnym czasie śmierdzą niestety, dlatego ważne aby używać odpowiednich kosmetyków i sprayów. Jak chcesz jaj zasugerować delikatnie problem to sam w jej towarzystwie np jak macie gdzieś wyjść to przed założeniem skarpet rozpyl preparat na własne stopy i powiedz,że zawsze tak robisz bo nie znosisz jak nogi zaczynają capić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię swojej syry wylizywać nawet jak smierdzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby tak amputacja obu stopek i po problemie forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że stopy nie oddychają w tzw.Eko skórze, czyli badziewnej modzie na plastikowe obuwie. Mam wszystkie buty skórzane, i zero problemu. Wolę kupić jeden skórzane niż 5 par plastików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy przestały jej śmierdzieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna sobie kupic masc do stop w aptece.Może po prostu jej się nadmiernie pocą. Powiedz jej że ją bardzo lubisz i chcesz jej coś powiedzieć szczerze ale nie chcesz zeby się obrazila.Zapytaj ja czy mogłaby zmieniać częściej skarpetki bo ogolnie powinno sie zima zmieniac dlatego ze jest mokro i nieprzyjemnie.Cierpia na tym nie tylko skarpetki ale stopy tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skisłam jak przeczytałam o tych "butach-cnotach" :D Niestety tak jest - buty, żeby nie śmierdziec, muszą być skórzane. Trzeba przy tym zwracać uwagę, żeby w całości były wykonane ze skóry (czyli wkładka oraz wnętrze buta). Jeżeli trafi się na takie ze skórzaną podeszwą, to już w ogóle super- ale to już strasznie droga sprawa. Ma też znaczenie klej, którego użyto do wykonania buta (to drugi powód, dla którego tanie buty lubią podśmierdywać). To wkurza, że trzeba kupować buty za 300-500 zł, ale jeśli ma się tendencję do potliwości stóp, to inne sposoby nic nie dadzą.. Aha, polecam również pewien antyperspirant na E. (niestety mocno wysusza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, kto odkopal temat sprzed 12 lat, ale zaiste ciekawe jak potoczyły się losy Michała i nieszczesnej smierdziuszki;) Może na tej feralnej randce się skończyło, a może ich dziecko już kończy podstawówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i odziedziczyło cuchnące kopytka po mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też śmierdzą bo się okropnie poca , nawet środki na pot nic nie daja, to się chyba nazywa hiper hydroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za to szczuple sa ciasne ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX

MICHUUU! błagam odpowiedz. Czy po 13 latach jestes z ta dziewczyną? Czy macie dzieci ? Czy jej nadal śmierdzą stopy?

Bardzo mnie to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×