Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakowianka 20

szukiam prosze o wchodzienie na topik panow...

Polecane posty

Gość krakowianka 20

ja 20 latka z krakowa jestem mila fajan dziewczynna i mam dosc nudnych wakacji! chce poznac jakiegos fajnego pana do 28 lat. na imprezach nie chce wyyhaczac kolesi bo imprezoweicze sa niepewni ja chce kogos ciekawego interesujacegoo i szanujacego sie lubiacego dobra zabawe faceta:) sa tu tacy?? ja 20 lat 180 cm 85 kg oczy niebieskie wlosy ciemny blad szkatradna nie jesztem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka 20
kruszyka ---> nie podskakuj malutka, bo dupę skopię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka 20
czemu jestes niemila? moze i jestem ciezka nic ci do tego a czy glupia jestem? cos mi sie wydaje ze jakbysmy sie spotkaly w rzeczywistosci kruszyna to hahha niewiele bys miala do powiedzienia a takie wypowiedzi cswiadcza tylko i wylacznie o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zmienilam nika :) brzydal to co mi powiesz o sobie skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie moj mail to sciema dla wscibskiej siostry;) a pozatym prawdziwego maila nie podaje na kafe bo mam z nazwiskiem;) jestem dziewczyna;) a jak chcesz sprawdzic to wejd na www.e-fotka.pl i wyszukaj kobieta 18-20 malopolska ryby ;) ocen heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhe dzieki cudem nie jeastem ale dzieki a pozatym i tak liczxy sie wnetrze :) brzydal napisz mi na tego maila mojego twoj nr gg to pogadamy bo teraz musze lecec bede wieczorkiem ok ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowilam ze jestem ladna nie uwazam tak jestem ponizej przecietnej nawet;) ale coz nie kazdy moze byc idealem jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jestem ponizej przecietnej nawet\" kłamstwo! jestes przecietna są brzydsze od Ciebie i to dużo. :-) (popatrz na "sympatię.pl" - z paroma wyjątkami, same brzydule) chłopaka napewno znajdziesz, ale musisz szukać wśród WYSOKICH. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
cyce jak donice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci sie duze piersi nie podobaj to spadaj jak wspomniano wczesniej rozne sa gusta a aj moje cyce ja mowisz lubie nawet bardzo! brzydal dzieki za opbrone :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
a mi sie podbaja takie chetnie bym sie wtulil :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki__
kolejna spragniona szuka ksiecia z bajki bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile bierzesz
za loda? Dam 15 zeta. Pasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chamy tutak piszą
Pati jestes ladniutka(pisze kobieta) , Boze jakies durnie sie wypowiadaja:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i nie jestem ladna nie mowilam ze jestem a o gusdtacyh sie nie dyskutuje swiec myslcie jak chcecie, brak urody nadrabiam cieplym serduszkiem i w tym jestem lepsza od was o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakompleksionym kobietom, z powodu Pati86 mówimy stanowcze NIE :P Pati86 --> trzymaj się dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister hiobesk
/pati86 W ogóle nie jesteś brzydka. Jesteś ładna. Dlaczego tak piszesz? Masz jakieś kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to ze mam kompleksy ja siebie lubie chociaz mam wielee wad, ale uwazam sie za kobitke o urodzie ponizej przecietnej, jak ktos uwaza ze jestem brzydka jego sprawa a za mile glosy dziekuje. co do charakteru to nie lubie sie kluciac chociaz lubie strawiac na swoim to raczej wole dyskusje i argumenty nie klutnie jestem domatorka ktorra od czasu do czasu lubi poszalec taka zwylka dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy nie bede miec
faceta... bo jestem nudna chyba ze ktos z forumowiczow mnie zechce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo jejq
ale wydziwiacie wszycy wez sie w garsc kobito idz na impre i wyrwij kogos a nie smedz nakafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlaskdfhjklsa
ale smuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×