Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewczynka.

spodniczki czy sukienki

Polecane posty

Gość Dziewczynka.

pytanie do dziewczyn... jak myślicie co tego lata lepiej założyć: - mini spódniczkę czy - sukienkię w stylu mini czy może spodnie i co Wy same teraz najczęsciej zakładacie? i drugie pytanie: na randkę z facetem lepiej założyć mini spódniczkę czy sukienkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na spodnie za gorąco. a jak chodzi o resztę - co wolisz, ja się lepiej czuję w spódnicy niż sukience...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zsalezy gdzie. ja do pracy ubieram spodnie, na randke sukienke a czasem spodniczke ale sukienka jest luzniejsza i szybciej ja sie sciaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala kicia
Spodniczki ... w spodniach bym umarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l a s e c z k a
żeby założyć mini sukienkę trzeba mieć odpowiednie kształty... a nie wszystkie kobietki mają takowe... ;-P no przyznać się dziewczyny która nie chodzi w krótkich sukienkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preferuję raczej sportowo - młodzieżowy styl, więc noszę częściej spódniczki. Sukienki na wyjątkowe okazje a spodnie i latem i zimą, oczywiście stsosowne do pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiński
a ja znam dziewczyny które nigdy w zyciu nie założyły spódniczki... o jakiejść sexi sukience nie wspominająć... nawet na randki wiecznie chodzą w spodniach......... żal mi ich facetów ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginezka..
mój facet nie narzeka że chodzę w spodniach :P Żal mi takich facetów jak ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiński
wprost Ci tego nie powie bo Cie szanuje... ale ciekawe czy się nie ogląda za laskami w sukienkach lub spodniczkach jak idzie sam lub z kolegami ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna zołza
a ja kocham spodniczki i sukienki delikatny obcasik i dziewczyna wyglada calkiem innaczej ...bo jak widze w takie uplay lub na imperzach dziewczyne w spodniach skrapetkach!! i butach tyowych do kopania pilki to masakra:) duzo dziewczyn jest ladnych ale np malo atrakcyjnych przez swoj ubior ale to nie moja sprawa ja sie czuje sexy ale nie kurwiarsko trzeba zawsze delikatnie i jst ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiński
brawo dla zołzy!!! w końcu prawdziwa KOBIETA zajęła głos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna zołza
nie no parwda jest taka jak cos nie lubie to nie zakaladam ale kurcze duzo ludzi mysli ze jsli mini i dekoldzik to jakas latwa ....no a to nie prawda nie pzrejmuje sie innymi ludzmi ja sie dobrze czuje i to sie liczy ale mimo wszytko dziewczyny przesadzaja z wygoda ..jasne ja tez nie lubie wyokich szpilek bo to na imperze nie wygodne no ale delikatna szpileczka zawsze wyglada lepiej (kobieco) niz "adidoss":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiński
dla mnie butki są mnie wazne... moim zdaniem nawet adidaski pasują do sukienki i nawet są lepsze od szpilek -jezeli idziemy na plażę... ale widok dziewczyny w spodniach w upał w samo południe jest rzeczywiście śmieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na randkę zdecydowaonie spódniczka:) W te uoały czasem ubieram też sukienkę. Ale np lubię coś przymierzyć ,gdy chodzę po mieście a sukienka nie ułatwia sprawy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek belka
uwielbiam przebierac sie za dziewczynke i zakladac spodniczke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiii.
Hello. W te upaly to jak najbardziej spodniczka... mini oczywiscie. :) ja tylko takie teraz nosze:) i zachecam wszystkie dziewczyny:) pozdrawiam Was gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaliż
spódniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×