Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okikiura

Facet wymarzony!!!!

Polecane posty

Gość okikiura

Wreszcie spotkałam odpowiedniego faceta! Zamierzam doprowadzić go do ołtarza, choć on jeszcze o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okikiura
jest piłkarzem Chelsea Londyn :classic_cool: trzeba się cenić, a co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okikiura
Ma poukładane w głowie, można o wszystkim spokojnie z nim porozmawiać, dotrzymuje danego słowa... i wygląda na to, że najważniejsze dla niego jest założenie rodziny. Wreszcie normalny facet po tych wszystkich popaprańcach, manipulatorach i bawidamkach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie znalazłaś takiego
bo ja trace wiare powoli że tacy istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okikiuna
ale najważniejsze że jest wysoki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałam go przez internet i to chyba był naprawdę cud. Internet raczej nie jest miejscem, gdzie często spotyka się takich mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okikiuna
Wcześniej próbowałam ich poznać w damskiej toalecie biedronki i lidla, ale wszyscy mi odmawiali śluibu :( Ten sie nie wywinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihhhhhhhhhhhhihihhh
okikiura--->ciesze sie!!! Moze i sa wyjatki...ja jak do tej pory kilka razy przejchalam sie na tych podgatunkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chciałby się wywinąć, nie widzę przeszkód (czasy niewolnictwa minęły), ale raczej nie wolności on pragnie tylko wreszcie życia we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okikiuna, jesteś śmieszny. Nie ma znaczenia, czy kogoś poznaje się przez internet, w Biedronce czy na grzybach. Ważne, że to jest TO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okikuna
"Wreszcie normalny facet" tzn wysoki bo cala reszta to jakies kurduple byly zjebane. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japanka
a już przestań p*dolić o tym internecie ! nie wierzę, że normalni, wolni faceci tam siedzą - albo jakieś pizdy niewiarygodne albo cwaniaki szukające kochanki zobaczysz - przeleci i zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okikiuna
"nie wierzę, że normalni, wolni faceci tam siedzą - albo jakieś pizdy niewiarygodne albo cwaniaki szukające kochanki" albo wyznwacy kultu Onana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japanka
bo trafialam na samych chuji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japanka
bo normalny facet jest na wagę złota i nie wierze, żeby ktoś w realu tego wcześniej nie zauważył nie podszywać się pomarszczone koniowały ! [wściekły}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz. ja też spotkałam tego jedynego. rok temu :) i to On c hce mnie zaciągnąć do ołtarza :D nie odmówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japanka a mylisz się! ja spotkałam mojego też przez internet, a mieszkamy od siebie..... 150 kroków!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy co niektórzy generalizujecie. Faktycznie to nie ma znaczenia gdzie się poznajemy, najważniejsze jest to co może nastąpić później. A jeśli to będzie właśnie to \"coś\", to nie ważne że poznaliście się w internecie czy na grzybach w lesie. Do japanka - to że Ty trafiasz na nieodpowiednich facetów nie znaczy, że wszyscy są tacy. Ja też uważam się za normalnego faceta bez żadnych \"odchyłów\", który w końcu chciałby zbudować poważny, trwały związek oparty na prawdziwym uczuciu i wzajemnym zrozumieniu. Tyle tylko że kobiety mnie nie zauważają, a może ja sam nie daję się im zauważyć, bo jestem z reguły spokojnym, raczej nieśmiałym facetem. I co z tego, że dużo czasu spędzam w internecie? W cale nie uważam się przez to skrzywiony ;) A autorce tematu gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peter, wierzę, że spotkasz kobietę swojego życia. To prawda, że kobiety czasem nie zauważają spokojnych nieśmiałych mężczyzn, którzy mogą okazać się prawdziwymi diamentami. Ale jest też na odwrót- mężczyźni nie zauważają wartościowych kobiet. Trzeba patrzeć uważniej i nie sądzić ludzi po pozorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D A co jak ty nie bedziesz dla niego wymarzona? Do oltarza go doprowadzisz, ale potem moze byc niewesolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnka, kraczesz. Poza tym nie chcę go zaciągnąć do ołtarza jutro, oczywiście, że oboje potrzebujemy na to czasu. Jednak czuję, że to jest właśnie TEN MĘŻCZYZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okikiuna
to jest ten mezczyzna, bo ma 162 cm wzrostu, a ponadto tatena rencie, weic bedzie z czego zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okikiuna
Dla faceta w bmw bez odpowiedniej dupy i cycków (tylko po to żeby cię wydupczyć) to ty jesteś zerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×