Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielone Jabłuszko_

________JAK RZUCIĆ CHŁOPAKA?___________

Polecane posty

Gość Zielone Jabłuszko_

jestem w głupiej sytuacji, krótko: nie chcę być już zmoim acetem dla którego jestem ósmym cudem świata jak nie wszystkimi na raz, on traktujemnie jak księżniczkę, ciągle się poświęca, a mnie już to nudzi. Pantoflarz, naprawde cięzko to zniesc,tak sie nie da na dłuższą metę. A poznałam prawdziwego mężczyzne z charakterem, spotykamy siena stopie przyjacielskiej bo najpierw chcę zakonczyc poprzedni związek- ale jak???? Moj chlopak jest straszniw wrazliwy, stuprocentowy romantyk i nie zasluguje zeby mu powiedziec ze mnie nudzi albo wolę kogoś z ikrą ;] nie wiem jak mu to powiedziec i co powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone Jabłuszko_
ooops przepraszam za błedy ale piszę tak szybkoze nie nadążam sprawdzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhh
przede wszytskim tego sie nie zalatwi jedna rozmowa ale kilkoma to musi mu wsiaknac wiec zacznij od tego ze sie odkochalas, potem wyjedz na jakis czas i nie odbieraj telefonu czasami skutkuje powiedziec ze znalazlas innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem kiedyś dokładnie
w sytuacji twojego chłopaka. Będzie mu cięzko, ale przezyje. A zwiazek z tobą dużo go nauczy i kiedyś stworzy lepszy. Po prostu z nim zerwij, nie on pierwszy i nie ostatni porzucony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu spokojnie
ze nie pasujecie do siebie, ze to nie jest to czego pragniesz i nie widzisz w tym sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone Jabłuszko_ jestem taki jak on i chyba wiem kim Ty jesteś. Ja chciałbym aby moja dziewczyna napisała krótkiego smsa, i powiedziała co naprawdę czuje. Nie ma sensu ciągnąć związku ze względu na romantyka bo tak samo jak Ty i ta druga osoba się męczy. Jeśli się nie mylę to napisz mi takiego smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone Jabłuszko_
Do facet111 a jesteś może z miejscowości na G..? (o jaaa ale sie porobiło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa1
do HS POL nie bedzie chciala wrocic chyba ze tym innnym bedziesz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszkam w miejscowości na G ale i Ty chyba także. Opisałaś to co dzieje się u mnie a to byłoby zbyt duży zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajca
Zelone j., Wy ludzie jacyś niedorozwinięci emocjonalnie jesteście - ani nie potraficie być ze sobą ani nie potraficie zerwać. Twój chłopak zasługuje na prawdę. I tyle. Lepsze to, niż spotykanie się za jego plecami "na stopie przyjacielskiej" z "prawdziwym mężczyzna z charakterem". W końcu pójdziecie do łóżka i wyjdziesz na dziwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr222
ona juz jest dziwką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zielone Jabłuszko
chyba facet111 namierzyl cię po IP. Podobno tutaj moderatorzy upubliczniają i przekazują dane IP ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×