Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

FACECI

Pozdrawiamy wszystkie dziewczyny na forum!

Polecane posty

馃尰馃尰馃尰 Kobieta - to pi臋kny kwiat, to niedocenione zio艂o, kt贸re zajmuje ca艂y 艣wiat, o kt贸rym si臋 m贸wi woko艂o. M贸wi - nie znaj膮c istoty cia艂a, m贸wi - nie znaj膮c doliny duszy. Kobieta - to nie tylko kwiat, to kamie艅, co z czasem si臋 kruszy. 馃尰馃尰馃尰 Kiedy tylko widz臋 Ci臋, nie tylko moje serce drgnie, ogl膮dam Ciebie w zachwycie i podkochuj臋 si臋 skrycie. Bogaty i biedny si臋 przekona, jakim wielkim skarbem jest Ona. Kobieta uwiedziona. Ile w sobie czaru ma, komu mo偶e dzi艣 go da膰? Elegancka suknia na niej - to atut pi臋knej damy, tani sweterek w jej gu艣cie, sw贸j urok ma oczywi艣cie . Ach Kobieto - kto Ci臋 zna? 馃尰馃尰馃尰 Jeste艣 kobiet膮, - dla mnie bardzo niezwyk艂膮. Jeste艣 kobiet膮, - dla mnie, nikogo wi臋cej. Tobie swe serce oddaj臋, przed Twym pi臋knem, swoj膮 m臋sk膮 g艂ow臋 sk艂oni臋! Uca艂uj臋 - Twoje, drogie d艂onie, po艂o偶臋 si臋 przy Twym 艂onie, bo jeste艣 Kobiet膮 mojego 偶ycia. 馃尰馃尰馃尰 Tajemnic膮 jeste艣, z ksi臋gi czar贸w - zbieg艂膮, mg艂膮 zakl臋t膮, kt贸r膮 nieliczni tylko przejd膮. Kobieto - puchu marny, a nie do zdobycia. Kobieto - ile w tym s艂owie - pi臋kna, mi艂o艣ci i 偶ycia. 馃尰馃尰馃尰 Kobiety to pi臋kne nastroje, i du偶e 偶yciowe wyboje. Matki Polki, Matki Kr贸l贸w, wi臋ksza Pani - wi臋cej b贸lu. Ja kocham kobiety skromne, inteligentne i rozs膮dne, tak膮 kobiet膮 jeste艣 TY, co spe艂nia wszystkie moje sny! 馃尰馃尰馃尰 :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kobieta po偶膮dana
:classic_cool: 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ryba marcowa
mi艂o 馃憚 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×