Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dave2244

obserwacje...

Polecane posty

czego pragną kobiety ?? jestem mężczyzną - tak w każdym razie mi się wydaje - i wiele razy mysle... czego ona chce? o co jej chodzi? chyba zdecydowanie za duzo myslalem wczesniej bo kazda znajomosc sie konczyla nawet te na ktorych zalezalo... nie staralem się być jakimś guru... :/ wczoraj bylem na disco i tak obserwowalem ludzi na dworze przy stolikach i w srodku na parkiecie... mysle sobie - czy oni sa wogole w sobie zakochani (dotyczy obserwowanych rzekomo par)... :/ te kobiety ktore obserwowalem mialy kaprysne miny tak jak gdyby im czegos brakowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie miały ciezkie dni
i dltego miały kapryśne minki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucio a Ty nigdy nie masz dość
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos kaprysne byly... :/ dziwne spojrzenia na partnerow, smutne miny... :/ chyba nie zaspokaja niektorzy potrzeb swoich kobiet... wiadomo kazda jest inna i wymaga roznych rzeczy... facet jednak nie zawsze ma do zaoferowania to cos czego ona potrzebuje bo nieraz to jest zbyt wyimaginowane... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos kaprysne byly... :/ dziwne spojrzenia na partnerow, smutne miny... :/ chyba nie zaspokaja niektorzy potrzeb swoich kobiet... wiadomo kazda jest inna i wymaga roznych rzeczy... facet jednak nie zawsze ma do zaoferowania to cos czego ona potrzebuje bo nieraz to jest zbyt wyimaginowane... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze po prostu tym dziewczynom nie podobalo sie na tej dyskotece;) moze faceci im sie upili;) moze wolalayby pobyc tak \"sam na sam\";) A po ile wedlug Ciebie one, oni mieli lat? Moze niektore z tych par , tak naprawde nie sa parami tylko dopiero co sie poznali i wiadomo o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
sam je mozesz zaspokoic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facet sie upije to jest smieszny przeciez... czemu wy nie lubicie tego tak... ?? przeciez czasem trzeba odreagowac w ten sposob nawet... :P a ludzie w roznym wieku tam byli... 20-30 lat i nie wygladalo to ciekawie... moze oni nie potrafia sie bawic albo cos... :/ moze nie umieja zaspokoic tej potrzeby partnerki... ja szczerze tez sie za bardzo nie wybawilem... bylem z kolegami bez partnerki i tak :/ a przydaloby sie z panna pozakrecac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może przestań żyć
zyciem innych i zajmij sie własnym to znajdziesz panny do bajerowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
mina mówi o poczuciu w danej chwili. Widać nie bardzo im bylo na tej disce, moze wołay bahama ? albo inny lokal a może o coś sie posprzeczali, ale wszyscy?:) no właśnie a powód jeden, mało się znają albo są bo są, jak większość i się nie kochają. Ot kumple razem, tyle, nie para. Też to zauważam Jak facet zna swoją dziewczyne i wie że ona kocha spacery alejkami czy własnie małe ławeczki blisko fontanny czy drzewek parku, to spędzają czas tak, by obojgu było milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
a z tym bawieiem dla jednych będzie to np wypad w góry, inny imprezy razem itp basen itd. i nieuważam, by związek mila to eliminować. Z tego ci widzę, ci co weszli w związki i zrezygnoiwali z basenów, wypadów w gory, wspianczki, kajaków, zgnusnieli, rutyna ich dopadła. Nie warto się zmieniac, w związku tez musi byc czas na sen i zabawe, na prace i cisze itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter
oj mnie tez zdarzylo sie poobserwowac dziewczatka na disko i wydaje mi sie , ze te miny to tylko pozorowane , kim one to nie sa , jakie to one sa , tak zachowuja sie przewaznie nadziane panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
w lokalach to samo. Widać nawet na fotce, że panna gra. A jest zupełnie inna. Gra bo wie że jest obserwowana, ze bedzie fota a zatem odpowiednio dobiera towarzystwo itp obserwacje są super, wiele dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj bylo fest... :/ zreszta zawsze tak jest... idziesz sobie poobserwowac to co sie dzieje na parkiecie stoisz myslisz i patrzysz na ludzi a z kazdej strony padaja spojrzenia niekiedy chamskie widac ze pogardliwe... kiedys sie tym przejmowalem... teraz za przeproszeniem mam wyjebane na to bo nie warto sie takimi ludzmi przejmowac... oni mysla ze sa kims i sie chca chyba dowartosciowac a sa w rzeczywistosci bardzo czesto nikim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
spojrzenia chamakise, pogardliwe nie dziwie sie w swiecie wyscigu szczurow, w swiecie aluzji np ze to kobieta zawsze ta pokrzywdzona itp. to prawda naleyz to ignorowac:) jak zazdroszcza widac maja czego:) jak ocenili cie, nie daj aby znowu mieli na to argumenty:) :) zycie i tak jets piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymarr
ale o czym ty - za przeproszeniem - pierdolisz chłopcze ? chodzisz na dyskotekę i zamiast się bawić, gapisz się na ludzi a potem serwujesz nam tutaj swoje "przemyslenia" ? czy ty aby pedał nie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dave2244 ja tylko podawalam czynniki ktore mogly wplynac na zachowanie tych par;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
ja tez nawte jak tanczyłam wiele zaobserwowałam np caluja sie ludzie no bo co zabawa a oni sami. Zatem dawaj aby był. a na drugi dzien ona mowi a wiesz upialm sie to cos tam a w pkoju mowi, wez przestan z nim byc, nigdy o wlasnie takie sa kobiety, wiedza co facetowi powiedziec. na disco, w lokalach ludzie sa sztuczni, grają i nie ma co sie nimi przejmowac. Oni zyja pozorami, nie zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rymarr jak Ci cos nie pasuje to wypierdalaj stad bo juz mnie to wqrwiac zaczyna... wiesz co to jest forum dziecole ?? wez idz do piaskownicy sie pobaw dzieciaku... co za idioci... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
każdy ma prawo mowic to co mysli, a nie mowic to, co inni chcą usłyszec. ale widac ludzie nie umieją rozmawiac, wymieniac zdanie, poglady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej co wy macie jakis kompleks
nigdy nie bylam sztuczna na imprezie moi znajomi z towarzystwa równiez nie poza tym jak ktos jest podpity to nie mysli o tym zeby byc sztucznym ide tam zeby sie bawic i zrelaksowac a nie udawac sztuczną chyba macie problem ze soba skoro dochodzicie d takich a nie innych wniosków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
jak sie jest podpitym to nie, ale nawte wtedy sa ludzie co uieja grac, udawac pozor itp A to czy ktos gra widac. Np kazano sie jej usmiechac i ma wklejony usmiech, a z natury jest msciwa babą zatem nie pasuje jej usmiech. Po co wiec gra? no własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×