Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciezki wybor

W pazdzierniku sie zenie ....

Polecane posty

Gość Jus.yna
ciężki wybór ale tu nie chodzi o to jak jest w filmach.... Masz ochotkę na nią? Myślisz w pracy o tym co będziecie robić jak z niej wrócisz? (chodzi mi o seks oczywiście;) ) Ta kobieta która ci się trafiła to skarb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumsiennn
to jest moze tez przyzwyczajenie , jak znaja sie tyle lat , zawsze byla ona , zawsze z nia , zawsze do niej......moze boi sie tego co bedzie jak juzn nie beda razem , czy sobie poradzi , czy dobrze zrobi, a moze wtedy dopiero sie przekona jak mu na niej zalezy , ale czy to bedzie , tesknota za wspolnymi obiadami , wspolnym mieszkaniem , wspolnym sypianiem itd itp , czy za ta osoba za jej dotykiem , glosem , zapachem , smiechem , ja mysle albo milosc , albo przyzwyczajenie , powiem jedno , masz bardzo ciezki wybor.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines81
jeśli z nią zostaniesz to będziecie tegożałować oboje, porozmawiaj z nią o tym, rozmawiałeś o tym co do siebie czujecie, może ona czuje to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrzmy na sprawę od tej strony: facet wie, że jej nie kocha. Sam to powiedział, to się wie, więc puszczalnie sie nie myli . Szanuje ja, jest jego przyjaciółką. Ale czy z TYLKO przyjaciółmi powinno sie brac ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumsiennn
mowisz ze nie miales takich uniesien , moze wlasnie tego ci brakuje , moze tak walsnie wyobrazasz sobie prawdziwa milosc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
wejdz na temat >>>> wierzysz w teorie chaosu , ze jedno takie wydarzenie pociagnie za soba inne ktorych skutki dotkna kilka lub wiecej osob , ale co jak np. milosc nie jest mi pisana a ona bedzie kochala tylko mnie , wtedy ja bede sam i ona sama .... dziwne to wszystko sie robi Takie male zdarzenia a nie ma nic wazniejszego od nich.... najlatwiej byloby jakby mnie tramwaj rozjechal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jus.yna
O fuck :D po ostatnim wpisie cięzkiego wyboru stwierdzam że nic nie rozumiem :D JEST DLA CIEBIE NAJWAŻNIEJSZĄ OSOBĄ NA ŚWIECIE? Toż to miłość chłopie :D Powodzenia na nowej drodze życia od Jus.yny :) wejdź na temat ---> ale czarna wizja :D Jeśli kiedykolwiek powstało takie "wymuszone" małżeństwo to w takim razie juz wszyscy pożenili się nie z tymi co powinni ;) Hehe rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldora-do
a jak wyglada Wasze zycie erotyczne?jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
to nie tak ja mysle ze takie rzeczy ucza nas czegos doprowadzając nas do wlasciwej drogi czyli np przestaniesz ja lubic w koncu (to tylko przyklad) i docenisz cechy kobiety w przyszlosci na podstawie wad tej z która jestes teraz wszystko jest pocoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines81
jeśli nie miał uniesien to to napewno nie jest miłość, na 100%jej nie kocha, to tylko przyzwyczajenie i wygoda bo ma się kogoś bliskiego, czlowieku nie marnuj życia bo potem nie wytrzymasz psychicznie, wszystko z czasem będzie cię w niej drażnić, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
Jus.yna niekoniecznie bo dróg ludzkich jest nieskonczenie wiele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jus.yna
Ines to wg ciebie jak nie ma seksu to nie ma miłości? ;) Eeee tam... może gość jest takim typem flegmatyka, jego narzeczona to dziewczyna marząca o mężu, dzieciach, domku, ogródku..... ehhh no i będą sobie taką rodzinką oj i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
ja mam jedno podstawowe pytanie z jakiego domu sie wywodzisz czy twopja mama byla dominantka czy byla skrzywdzona przez ojca bo jesli np twoj ojciec zostawil mame to ty teraz masz w sobie głupie poczucie obowiazku bycia z ta obecna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumsiennn
a co z sexem?? bo nie piszesz , jak pytaja!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
gdyby seks byl namietny i pelen uniesien to by od razu nam o tym napisal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jus.yna
wejdz na temat ---> hehhe ojojoj :D Psycholog jakiś ;) Ludziska moze my się tym przyszłym małżeństwem bardziej przejelismy niż on sam. Ja mimo wszystko uwazam ze jakos to będzie :) Poradzą sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
eeech w kazdym malzenstwie przychodzi cos takiego jak kryzys ale tylko silne malzenstwa to przechodza i zakochuja sie po jeszcze mocniej w sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumsiennn
to chyba jedna wielka lipa jest , to co postanowisz zrobic do tego pazdziernika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
Sex jest O.K. mamy podobne temperamenty , ona nie nalezy do wstydliwych , bez skrepowania mowi mi czego chce , ja nie mam prawa narzekac a tego czy udaje orgazmy czy nie to wam nie powiem , ona mowi ze je przezywa ale z kobietami nigdy nic nie wiadomo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jus.yna
Eeee chłopie tobie by się przydała terapia szokowa. Jak cię ta dziewczyna rzuci to dopiero ją docenisz i uznasz za miłość swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka i diotka
...ja tez tak chcę ! hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
nigdy nie udawalam orgazmu :) w ogole sobie nie wyobrazam siebie udającej chyba bym pekla ze smiechu :D do autora chodzi nam o to czy ona słabnie na twoj widok i vice versa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo poczułby sie wolny i szcześliwy, na dwoje babka wróżyła... chociaz biorąc pod uwagę przyzwyczajenie, na pewno brakowałaoby mu wygody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jus.yna
cięzki wybór --> słodka i diotka oddałaby w tej chwili wszystko zeby być w związku takim jak ty, a ty się zastanawiasz czy kochasz narzeczoną... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
nie no dzis rozwala mnie jedna osoba na forum ktora pisze w bezokolicznikach :D - nie brać ślubu - rozwieźć sie natychmiast :D - rzucić i nie rozmawiać:D boskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldora-do
tu nikt nie pytal czy Ona udaje orgazmy,ale czy Ty jestes zadowolony z Waszego erotycznego zycia szukasz dziury w calym to jest Twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
- nie udawać orgazmu bo to niezdrowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×