Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet999

Czy wypada pytać o seks

Polecane posty

Gość Facet999

Poznałem na jednejze stronek randkowych kobietę, która koniecznie chciała umówic się ze mna na spotkanie ale za cholerę nie chciała przysłac swojego zdjęcia (pisała bzdety typu ze nie ma cyfówki ani skanera albo swoich fotek). Zignorowałem ja ale po kilku miesiącach znowu sie odezwała i przysłała mailem nr telefonu, oraz dodała że jest atrakcyjna. Dla świętego spokoju zadzwoniłem i umówiłem się za 10 dni, bo teraz ona jest na urlopie. Ale niestety zaczęły się SMSy co godzina, typu "leżę pod jabłonka i chcę się zakochać", "co robisz?, całusy", "ale nic mi się nie chce teraz robic, a co u ciebie". Potem zaczeło się "jaki jesteś?", "czego oczekujesz?". Byłem już lekko poirytowany bo akurat surfowałem w necie ("no to nie surfuj tylko poesemesuj ze mną"), ale znów dla swietego spokoju zacząłem odpowiadać. No iw jednym z SMSów napisałem, ze oczekuję od partnerki ciepła, zrozumienia, nadawania na tych samych falach i seksu. No i zamilkła. Gdy następnego dnia napisałem SMSa przyszła odpowiedź, że "twój teks o seksie świadczy o braku kultury, poszanowania i nie chcę się z tobą spotkać". Dziewczyny napiszcie, czy ta osoba wg Was jest normalna ? Bo wg mnie albo ma jakieś poglądy zblizone do ligi polskich rodzin, albo jakieś zaburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d... tys prawda
obcesowa trochę tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeee________
powalona lekko (i nie chodzi mi tylko o to, że tak ją zszokował tekst o seksie, ale też o te smsy namolne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiewaj czym prędzej .... A na portalach randkowych szukaj ofert z kategorii rozrywka a nie miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły wujek
podaj numer tej baby to jej zapchamy skrzynke smsami i git bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam się jej nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaMarija
Twój tekst byl taki sobie, ale jej SMSy po prostu żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×