Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość isiaXX

jak to jest z tym pierwszym razem

Polecane posty

Gość isiaXX

mam pytanko podczas pierwszego razu nastepuje przerwanie blony dziewiczej czy wystepujace wtedy krwawienie i ból trwa dlugo( np jeszcze na drugi dzien) czy tylko pare godzinek od razu po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kwestia indywidualna, ale im starsza jesteś, tym większe prawdopodobieństwo, że nie będzie nawet w ogóle bolało... błona z wiekiem robi się coraz cieńsza, po prostu - dojrzewa do seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolało strasznie do 5 stosunku za pierszy raz krewka sie polała a nawet duzo :P a potem miałam plamienia przez tydzien :P ale teraz jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli
ale zalezy to od tego czy wda sie tam infekcja. ja mialam przechlapane przez następne tygodnie, uważaj i zbadaj sie wcześniej, no i facet powinien byc "czysty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
Nie straszcie dziewczyny. Boli tylko za pierwszym razem, przy pchnięciu odczuwa się to jak takie szarpnięcie w środku, niemiłe ale bez przesady. Potem ok. 2 tyg. na wygojenie ranek, bo może znów boleć. Jak będzie delikatny, a ty w pozycji klasycznej z szeroko rozstawionymi udami, nie powinno bardzo boleć. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie bolało krew leciała
i nawet przy chodzeniu czułam się nie tak przez tydzień. Nie chciałabym tego przeżyć jeszcze raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitankaaama
wszystko zależy od rodzaju błony dziewiczej, jest ich kilka. moze byc spore krwaweienie, ból itp. ja miałam szczeście... troche bólu przy pierweszym wprowadzeniu członka, zero krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaaaa
dziewczyny to zależy od podniecenia,ja nawet nie czułam bólu tak byłomi dobrze, nie wiem w ktorym momencie błonka została zerwana.Chętnie powtórzyłabym ten pierwszy raz jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupka
ja tez nie czułam kiedy błona się przebiła...ale troszke krwi poleciało..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buna
podczas pierwszego razu wystepuje drobne plamienie i niewielki bol ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jama21
a ja chcialabym swoj pierwszy raz zrobic z moim chlopakiem pod anmiotami tylko sie zastanawiam czy na drugi dzien bede w stanie isc opalac sie czy krwawienie bedzie duze na drugi dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×