Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moro25

CZY TO NORMALNE??????

Polecane posty

Gość moro25

pierwszy związek trwał ok.5 lat a drugi 2 lata. Zakończenie pierwszego związku było dramatem dla nas obojga choć wiedzieliśmy że już razem po prostu się nie da!to była młodzieńcza miłość ale taka silna i prawdziwa! kolejny związek to jakiś przypadek...facet tak mnie osaczał swoim zaangażowaniem miłością i staraniami o mnie że nawet nie zauważyłam jak oddałam mu te lata.ale potem mu się znudziło dbanie o mnie i zaczął mnie lekceważyć i w ogóle było fatalnie.A teraz czuję że ja już nigdy z nikim nie będę nie dlatego że nikt mnie nie zechce, ale dlatego że ja naprawdę fizycznie i psychicznie nie chcę się z nikim wiązać, po pierwsze dlatego że naprawdę kocham samotność, a po drugie nie wierzę w dobre związki i szkoda mi na to życia, czasu i energii.Znajomi koledzy mówią że na pewno nie będę sama bo jestem za ładna a mnie naprawdę nie rajcują flirty, spojrzenia itp.uważam że to takie mało ważne i ulotne...proszę napiszcie czy przeżywacie coś podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci przejdzie rozczarowanie po poprzednich zwiazkach to i przejdzie Ci takie nastawienie do rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detoxxx
sexić tez ci sie nie chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moro25
mam tak samo jak ty juz trzymam sie 3 lata i jest coraz łatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreew
tylko mi właśnie nie jest ciężko i o to chodzi! Jestem sama ok.1,5 roku i jest super, nie odczuwam żadnej potrzeby ani chęci żeby się z kimś wiązać bo to mi się kojarzy z rozczarowaniem prędzej czy później, a poza tymja naprawdę kocham być sama, z dala od ludzkich oczu i słów, choć nawet najbliżsi nie rozumieją tego i dziwią się że ja szaleję ze szczęścia jak zostaje sama w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreew
a seksu czasem się chce ale nie tak bardzo żeby nie można było z tym żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moro25
Radosnka dziękuję za stronkę...ja na szczęście problemów w związku nie mam...i to jest cudowne!!!chce być sama i nawet jak myślę o przyszłości to nikogo obok siebie nie widzę, po prostu męczy mnie bycie z kimś, dogadzanie,wychodzenie jak nie mam ochoty, niepewność itd....czy naprawdę nikt tak nie ma??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjjjjjjjjjjjj
ja tak mam!!!!!!tak tak !!! dokładnie tak samo!!!nie znoszę życia we dwójkę strasznis mnie to męczy i wkurza już wolę być samaaaaa i jest boskoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×