Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świnia ze mnie

Lepiej nie, bo zaraz Ci OPADNIE !!!!!!

Polecane posty

Gość świnia ze mnie

Ratujcie!!!! Urazona ambicja faceta!!! Jak wyzej w temacie. Chlapnełam takie cos kiedy miał załzyc gumke podczas pieszczot. Piescilam go ustami, a on chciał skonczyć we mnie. I... :/ jestem okropna. Zupelnie odruchowo tak powiedziałam, bo wczesniej już raz była taka sytuacja :/ Dodam ze nie jestesmy długo stazem. Raczej młoda para, niedawno rozpoczelismy wspołzycie. Ratunku.. Zalamał sie!! Nie chce juz teraz wcale inicjowac czegokolwiek, bo czuje sie beznadziejny choć go zapewaniam ze tak nie jest!!!! mielismy razem wyjechac a on teraz nie chce, dzis powiedzial ze z "inwalidą" i tak nie bede miala pozytku Ratujcie!!! Słowa nie działają, a czynów.. czynów on juz sie boi! :/ Załozyłam ten sam temat na f. erotycznym bo jestem juz w desperacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnia ze mnie
Moze jednak ktos cos napisze?? ratujcie. meska ambicja w tych sparwach to chyba najwazniejsza rzecz na swiecie :/ a ja wlasnie zrówaniałam ja ziemia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźźźźźźźź
hmmm niech sie faceci wypowieda dla mnie to nic takiego a facet jakis przewrazliwiony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnia ze mnie
Przewrazliwiony czy nie, ale jak to odkrecić???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppa
Odwr óć sytuację--powiedz mu,źe domyśliłaś się , o co chodzi---otóż nie podniecasz go, nie jesteś dla niego atrakcyjna o oto znalazł sobie sposób, by przestać uprawiać z Tobą sex. Powiedz,że to rozumiesz,że jest Ci przykro, ale skoro tak uważa, to to uszanujesz. Bo przecież to niemożliwe, żeby przestał chcieć się kochać z tak banalnego powoidu, jak chlapnięta przez Ciebie uwaga ;-) Tylko musisz byc b.przekonywująca. W koncu będzie Ci musiał udowodnić,że wciąż Ciebie pożąda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppa
...albo się wsieknij, powiedz,że ty masz potrzeby seksualne i nie będziesz znosić jego fochów (bo jako kobieta mądra rozumiesz ,że czasem takie rzeczy jak opadnięcie się zdarzają i nie robisz z tego halo--kobiety tez czasem nie mają ochoty na sex, prawda?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnia ze mnie
:) az sie usmiechnełam :D jestes genialna dziewwczyno!!!!! Zapewne tak zrobie! A i postaram sie zeby poczul ze jest bogiem i mistrzem :D Tylko teraz chyba sie bede musiała srogo natrudzic zeby wogole zdeterminowac go do tego by chciał cokolwiek udowadniac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppa
Hi hi --samo życie. Nie tobie jednej sie czasem coś wyrwie. A z facetami nie można bezpośrednio--trzeba fortelu, bo inaczej nic nie zrobisz. :-) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnia ze mnie
nie nie ... na piewszy ogień pojdzie pierwsza Twoja wersja.. jest bardziej humanitarna ;) A jak nie poskutkuje to bedzie plan B ;) Dzieki Ci kobieto!!! jak poskutkuje - dopieo na weekend niestety (bo teraz mnie nie ma) to chyba zdrowaśke w Twojej intencji odmówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppa
Tylko z tym bogiem i mistrzem ostrożnie--żeby sie nie poczuł jak pocieszany inwalida :-) Nie przesadź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnia ze mnie
Słuchaj no, myslisz ze to lepiej dla niego ze teraz nie ma mnie przy nim?? Sytuacja jest taka, ze dopiero na nastepny weekend bedziemy mogli sie spotkac. Moze ten czas na przemyslienie i na odreagowanie jest dobry? Czy wrecz przeciwnie?? powinnam dzialac własnie teraz ?? Na już ? :/ I tak miałam wyjechac na kolejne 2 tyg a dzis wlasnie zrezygnowałam. Coz... są rzeczy ważne i wazniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppa
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem---stało się , trudno. NA pewno nie miała nic złego na myśli , a wiadomo jacy męzczyźni są czuli na punkcie swych męskich poczynań :-) Człowiek uczy się na błędach, heh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnia ze mnie
22, czy to sie nie zdarza kobietom? Mysle ze to nie jest problem nastolatki :O Kurcze, już jak to powiedziałam byłam pewna ze z tego bedzie katastrofa :/ Ale tak.. Polak madry po szkodzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppa
abdillah---troche jesteś cham, nie uważasz? Popracuj nad sobą. Stwierdzeniem,że z facetami trzena przez ogródek, nie uraziłam męskiej populacji. I nie zyczę sobie z tego powodu inwektyw. Przedstawiciel przeczulonych penisów :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppa
Sam sobie na nie odpowiedziałes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppa
Autorko--nie wiem. Możesz zadziałać od razu--w końcu ta "myśl odkrywcza" ;-) mogła Cię i dzisiaj nawiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu bida...
a ja miałam przypadek nastepujący: facet po pierwszym seksie powiedział, że dawno mu się coś tak beznadziejnego nie przytrafiło... :-( a w trakcie ja byłam speszona i zblokowana trochę. wiem, ze on to palnał z głupia frant, ale ja sie zablokowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu bida...
i kurcze jak czytam co napisałam , to wypada to rzeczywiście fatalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu bida...
mało go znam, może jest zwykłym z gruba ciosanym prostakiem...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnia ze mnie
dac mu czas???? Nie pisac smsów itd?? Nie dzwonić? nie zapewniać??? Rozmawialismy o tym rano, usmiechnełam sie i powiedziałam ze chlapnełam jaks glupote, dla zartu, ze jestem z niego zadowolona i ze widzial ze mi sie czoraj podobało wiec nie ma czym sie przejmowac. a jego zale tu sa nieuzasadnione, jest tym wyjatkowym i jedynym z kim czuje sie naprawde dobrze... Potem sms, podobnej tresci. Własnie zrezygnowalam z tego zaplanowanego wyjazdu do pracy na 2 tyg. Napisałam mu ze jestem egoistka, ze wiem ze miał plany z kolegami.. ale nie mogłam inaczej bo dla mnie te 2 tyg bez niego to jak bez wody. Ze nie dam rady byc dłuzej sama, ze juz tesknie, ze nie moge wytrzymac już dłuzej i tylko do konca tyg mam zamiar sie meczyc. Potem zostaje w domu. Reszte wakacji. No i oczywiscie zeby mi wybaczył ze zrobilam to bez konsultacji z nim . A to jest tak ze on nie chciał zebym pojechała, ale też nie chcaił podcinac mi skrzydeł wiec nie mowił nic a nawet zagroził ze jak sie wycoofam to i tak te 2 tyg nie bedziemy sie widziec. Musialam cos wymyslic. Przejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
10:25 Tszy kropki nastepnym razem zastanow sie co mowisz!! a teraz musisz go przekonac, ze jest najlepszym kochankiem pod sloncem. Bedzie to trube ale wierze, ze Ci sie uda. POWODZENIA!! ... i już 10:26 Tszy kropki wkradl sie blad mialo byc "trudne" ... i już 10:27 pasadenka Tylu facetów marnuje swoje życie z idiotkami, brak słow... 'Cause it's a bitter sweet symphony this life... 11:02 mam diabła za skórą taaaaa, daj mu czas, dużo czasu ... i na razie nie wracaj do tematu, zwłaszcza z jakimś tekstem o opadaniu :0 Może się uda go ugłaskać, ale teraz to facet może mieć wogóle problemy ze wzwodem, nie tylko z utzrymaniem Orgazm mężczyzny trwa 6-7 sekund Pytanie: jak zaplanowac reszte dnia Mężczyzna jest cudem boskim - szczególnie jeśli ma diabła za skórą Kwestia zasadnicza: ile tego cudu, a ile diabła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnia ze mnie
uppa >> taaa.. tyle ze dzis to ja już w pracy :/ daleko - on zreszta tez w pracy. Zostaje weekend. Mielismy gdzies wyjechac, własnie na weekend - tyle ze dzis poinformował mnie o swoim "inwalidztwie" Boz.. dla mnie to wielutna bzdura, ale cholera sama naarzyłam tego piwa :/ co do tego wyjazdu o ktorym pisałam wczesniej to jestm pewna na 100 % ze wolał by zebym nie jechała. Treaz tylko problem w tym zeby nie powmyslał ze robie to specjalnie dla niego.. bo znów meska duma nie pozwoli sie tym cieszyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattaa
ty chyba masz jakies zboczenie z tą meska dumą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnia ze mnie
No nie wydaje mi sie :) Wiesz ostatnio zasugerowalam ze nie pojade, ze sie jakos wykrece.. Wiedzial jak bardzo mi zalezało na tym wczesniej wiec oswiadczył mi ze jesli zrobie to specjalnie dla niego to przez te 2 tyg i tak nie bedzie chcial mnie widziec . Oczywiście z prymruzeniem oka na to patrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkjh
obciągnij mu z połykiem .NA pewno ci wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnia ze mnie
zartem na zart :O " a jak mu nie stanie" Darujcie sobie te głupie komenatarze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkjh
możesz mu tez possać kule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnia ze mnie
uppa >>> gdzie Ty ? :D takie madre rady miałas.. :) Zerknij no jeszcze czy sie dobrze wywinełam z tego wyjazdu..??? ps. przecież teraz go nie zostawie na 3 tyg samego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkjh
czemu tracisz czas siedząc na forum zamiast wziasc sie za obciaganie z połykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×