Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszek do prania

Co sądzicie o proszkach typu Dosia, Bryza, Rex, czyli o tych tańszych?

Polecane posty

Gość proszek do prania

Tylko szczerze, proszę. Bo powiem Wam, że zawsze używałam Ariela, ostatnio nie miałam forsy, kupiłam Rexa i NIE WIDZĘ RÓŻNICY!!!! Zaczynam się więc zgadzać z hasłem "po co przepłacać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani praczka
Myślę, że proszki w polskich sklepach wszystkie maja podobną jakość, ale jeżeli porównać je do takich samych, lecz już np przeznaczonych na rynek zachodnioeuropejski, to różnicę widac po pierwszym praniu. Podobnie zresztą jest z kosmetykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam...
Proszki jak proszki...nic specjalnego Ja mam proszek OMO z Niemiec ,10 kg za 40 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie widzę różnicy
i dlatego przestałam wyrzucać kasę w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PIORĘ W RÓŻNYCH PROSZKACH I NAPRAWDĘ NIE WIDZĘ RÓŻNICY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mówiąc.....
ja też nie widzę różnicy, ale różnica w cenie jest kolosalna. Dlatego warto się zastanowić czy przepłacać. JA używam E i jestem super zadowolona, a przynajmniej nie wydaję fortuny. Tym bardziej, że bardzo często piorę, bo mam małe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no wlasnie
Ja tez nie zastanawiam sie nad proszkiem ,biore jak leci . Szkoda tylko ze wlasnie E nie moge :( Jestem na niego uczulona .A jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mówiąc.....
to może Rex albo bryza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ... ... ... ..
Od dłuższego do ubrań używam vizir zarówno do kolorów jak i do białego. Kiedyś używałam tańszych proszków (rex, e) i moje zdanie jest takie ze do rzeczy kolorowych mozna je używać, czasami spieraja kolor ale ogólnie ok. Natomiast tani proszek do rzeczy białych kompletnie się nie sprawdza, może i ubrania są wyprane ale daleko im do białości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ... ... ... ..
Aha i kiedys na wakacjach miałam "przyjemność" używac proszku Dosia. Zapomniałam swojego proszku i kolezanka mi użyczyła. Ubrania w miare sie doprały, ale po założeniu ich dostałam uczulenia i przez kilka dni swedziało mnie całe ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anettka
Wiesz, uczulenie może zdarzyć się i po drogim proszku... Ale spróbuje tego wizira do białego :), a do kolorów chyba mi go szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynie BRYZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wypowiedzcie się
proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosialux
ja juz od dawna piore w E i jestem zadowolona.Po co mam przepłacać, ale gdybym miała możliwość kupienia proszku z Niemiec to bym wolała, bo w Polsce wszystkie sa jednakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie jedyne wybów to
Vizir, Ariel lub Persil... jakis czas nie mialam funduszy na lepsze proszki, wiec kupowalam te tańsze. Niby nie widac różnicy a jednak... po jakimś czacie ubrania szarzały, traciły swój kolor. Wydawały mi się jakieś niedporane. Wróciłam do Vizira i wszystko jest znów dobrze. Nie tylko ja mam takie zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja piorę
w bryzie z płatkami mydła, i jestem zadowolona - białe jest bielusieńkie, klory się nie spierają, puszczają plamy, choć fakt, czasem pomagam im vanishem. miałam persila z niemiec, prał podobnie, choć białe wyglądało szarzej niż po bryzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digidigi down
ja mam bryze ! super jest! odprala mi nawet krew i truskawki zaschniete po tyg na bialej spodnicy bez namaczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie dosia
bo białe ubrania po jakimś czasie robią się szare! Co do reszty to ok ale dosia do kubła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio
zmienilam persil (polski) na BRYZE I JESTEM BARDZO MILE ZASKOCZONA. pO BRYZIE PRANIE WYGLADA CZYSCIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio
przepraszam, CapsLock mi sie wcisnal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od wielu lat stosuję bryzę i jestem bardzo zadowolona, a poleciła mi ją moja teściowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×