Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tłuścioch - martyna

zupa warzywna na chudym mięsku z kurczaka

Polecane posty

bez ziemniaków , mąki , śmietany az tak bardzo tuczy ? przeciesz nie łączy sie w niej weglowodanów z białkami , a mięso powinno sie jeść z warzywami . Co o tym myślicie ? [troche zupy + kawałek miesa np.piersi z kurczaka ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie ma w niej ziemniaków to OK, ja kupuje mrozonki - zupy jarzynowe i dodaje do tego kawałek wołowiny (musze ja jesc bo mam niskie zelazo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owgfo
no i udko powinno byc bez skory a w czym ziemniaki przeszkadzaja, przeciez ziemniak to warzywo jak kazde inne (no chyba ze z sosem ale to inna historia)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owgfo
aha what????????????????????????????? "tłuścioch" przy takiej masie ciała?? dobre... hehe, rozbawiłaś mnie niemniej, powodzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owgfo
mmmmmmm... żrę właśnie zagęszczane, słodzone mleko prosto z puszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owgfo
to dziwne a może tylko ci się wydaje? może powinnaś wymodelowac sylwetkę ćwiczeniami? ja mam 161 wzrostu, ważę 48 i niestety przy tej masie mam wystający brzuch, przy 45 jest super, a przy 43 jestem zbyt szczupła (marnę cały czas i czuję się słaba), więc te 45 to tyle ile trzeba ale teraz nie jestem gruba, wręcz przeciwnie, tylko ten brzuch... ale łakoma jestem, wracam do puszki z mlekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanko
a co z kopenhaską?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Martyny
jakim cudem masz aż 99cm w biodrach ważąc tak mało? bo ważysz teraz 50kg, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi82
Oj tak ćwiczenia to podstawa bez tego nie da się schudnąć by skóra nie wisiała jeżeli mamy dużą wagę;) ja nawet jak przyjmowałam suplementację African Mango http://afrikanmango.pl nie leżałam i nie czekałam aż kilogramy zaczną spadać tylko ruszyłam tyłek i zaczęłam biegać 3x w tygodniu po 5km plus regularne posiłki a efekt widoczny gołym okiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×