Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde no

Mój chłopak zachowuje się śmiesznie

Polecane posty

Gość kurde kurde no

Kiedy np. pieści moje piersi, to pyta sie mnie, czy może się rozebrać i też zdejmuje bluzkę. Jednocześnie cały czas ma głwoę przy moich sutkach, także chyba nie oczekuje, że ja też będę mu tak robić.... Nie wiem, czemu tak robi:) Ale to śmiesszne. Czy faceci czuja potrzebę rozbierania się podczas pieszczot? No i jest jeszcze taka sprawa, że mogłabym go popisćić też trochę, tam gdzie mężczźni lubia najbardziej:P ale jak mam to zrobić. Wstydzę się... :o Nie chcę, żeby to brzmiało wulgarnie i obcesowo- mam mu powiedzieć, żeby zdjął majtki?:o Myślę, że on może czeka na to, aż ja go trochę popieszczę, ale cały czas gdzieś mi się przyssywa i nie wiem za bardzo, co mam robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość possij mu pałę
będzie w siódmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... z tymi bluzkami i nagimi torsami:) to polega na tym ze facetów podnieca jak ocierasz sie sutkami o jego ciało, (mnie z resztą tez) :) pozatym po co ma sie kisić w koszuli?! a co do 2 częsci pytania, to ja powiedziałam mojemu ze chce dziś zrobic z nim wszysko na co mam ochote, i powiedzialam ze posmyram go tam jęzorkiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyranie=obciąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde kurde no
:) To dobry pomysł:) No ale jakoś tak nie wiem, kiedy się za to zabrać. Jak przychodzi z pracy do mnie czy po całym dniu, to ze względów... hmmm... higienicznych chyba nie bardzo;) A tak całymi dnaimi to raczej sami nie bywamy, żeby to np. zrobić pod prysznicem:( A to by rozwiązało wszystkie problemy higieniczne plus nie nabrudzilibyśmy:p Kurcze... Po prostu nie chcę być ulgarna w tym i nie wiem, co i jak zrobić. A z tymi sutkami to może prawda, bo on sięzawsze do mnie orzytula i przyciska mnie do siebie, nawet jak mam ubranie. A jak nie mam, to tym bardziej:p najpierw się pobawi cycuszkami, a jak ma zamiar robić coś innego, to wtedy je do siebie przyciska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyj mu małego
i dokończ ustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde kurde no
\no dobra, widzę że jakiś małolat podnieca się tym obciągiem:o Może i będę obciągać, moja sprawa:P Na razie bez połyku, więc może uprzedze twoje komentarze:p Albo mogłabym mu tez zrobic dobrze ręką, tylko musiałby mi najpierw pokazać co i jak, żebym mu czeguś nie urwała:D No i tez pojawiłby się problem czysto higieniczny... Eh, co za życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ee
ale wyglądasz mi na kłode.Ty lepiej nie zastanawiaj sie co robi tylko skup sie na tym co ty robisz jak jestescie kolo siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaa
to nie moze po pracy sie pojsc umyc do domu i dopiero przyjsc do ciebie? czy daleko mieszka czy jak? zreszta sa jeszcze weekendy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaa
problem higieniczny? jak ci zaleje reke to ci nie uschnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyj mu małego
co masz mu urwać? wszystko jest zabezpieczone przed urwaniem:) tylko uważaj żebyś mu jajek nie ukręciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde kurde no
No bez przesady, kłodą to raczej nie jestem:o Chodzi o to, że jak ja się nim zajmuję, to wiem, co mam robić, ale jak on się mną zajmuje, to mnie to rozprasza i nie wiem, co mam robić, jak ma głowę między moimi cyckami, to mogę mu najwyżej pogryźć ucho:p I tak, mieszkamy daleko od siebie:) Musiałby jechać do swojego domu 2,5 godziny:) A potem wrócić do mnie... Bo mieszkamy w różnych miastach:( Trochę głupio, jak moje rodzeństwo jest w domu a ja go wyślę pod prysznic i potem zamikniemy się w pokoju:o No nie wiem... POza tym robienie takich rzeczy w moim domu trochę utrudnia mi wszystko, bo się stresuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaa
to wyjezdzcie gdzie razem na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
a moze po prosttu niech umyje penisanie wiem, w umywalce? niekoniecznie od razu potrzebny prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni nie wiedza ze przed seksem
trzeba sie umysc.......zeby ci czasem nie kazal wziac do buzi...bo umrzesz to nie jest przyjemny zapach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak nie będzie wiedział to
ja mu powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze ale miło
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men
posówam dlugo az do finalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no właśnie.... dlaczego
faceci jak chcą popieścić piersi kobiecie, to sami też zdejmuja koszulkę???:p Oczekuja, że też będziemy macać ich cycuszki???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie boli
ja pierdole, a co za problem powiedziec "chodzmy pod prysznic" jak jest taka mozliwosc? kurwa ludzie przerazacie mnie w swej nieporadnosci w stosunku do ludzi ktorych niby kochacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tyle że nie każdy
ma za sobą 30 związków, był posuwany w każdą dziurę i obciągał w swoim życiu 67 pał, więc niektórzy czasami mogą mieć jakieś wątpliwości:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×