Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daLilka

rasiSci... przecz z nimi!

Polecane posty

ludzie \'rasisci\' sa do bani! powinni ich karac za dysryminacje, i ponizanie ludzi innej razy! nawet ten glupi przyklad Zidana.. pociagnol wlochowi z banki bo wyzwal jego rodzicow od islamskich terrorystow.. podal tez cos na tle sasistowskim! i dobrze ze dostal w czambo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skin z kafeterii
WHITEEEEE POWEEEEEEER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes tak glupia czy to prowokacja? rasizm jako nietolerancja rasowa jest zla, ludzie nietolerancyjni sa zli a tolerancyjni wobec innosci dobrzy.wiec ty jestes dobra bo tolerancyjna.tylko dlaczego nie tolerujesz osob o innym zdaniu?to oznacza ze jestes rownie nietolerancyjna jak rasisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgj
absinthe------------> czy jestes tak głupia czy to prowokacja :/ normalnie rece opadaja!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o ukazanie tematu pt trzeba byc calkowicie tolerancyjnym ale jak ktos jest nietolerancyjny to trzeba go gnoic.czy to jest tolerancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgj
walka z nietolerancja zawsze opiera sie na nietolerancji tego z czym walczysz, w tym przypadku wlaczysz ze złem bo tym wlasnie jest rasims, wiec nie wmawiaj mi ze autorka topiku nie jest tolerancyjna, zacznijmy wiec tolerwac wszystkich nawet terrorystow!!! god.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja nie jestem za tolerancja tylko odwrotnie.i smiac mi sie chce patrzac na te akcje tolerancyjnych. mam prawo nienawidzic czarnych zoltych i pani wiesi z przeciwka bo konstytucja gwarantuje mi wolnosc pogladow.pogodz sie z tym ze nie tylko ty masz prawo nie tolerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manie-k
absinthe nienawidzić sobie możesz, jak lubisz, ale jak przejdziesz do czynów to czeka cie prokurator. Bo konstytucja akurat gwarantuje równośc ras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty nie powiesz.jednak moje zdanie odnioslo sie do nawolywania autorki do karania za myslenie inaczej niz ona.to nie do pomyslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×