Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupiajeszcze

CZY TAKA POZYCJA MOŻE OSŁABIĆ KĄT EREKCJI ? ??

Polecane posty

Gość glupiajeszcze

witam, powiedzcie mi czy jest to mozliwe. moja kumpela powiedziala mi ze od pewnego czasu zaczeła badzo czesto kochac sie w takiej pozie kiedy penis wchodzi do pochwy pionowo. stwierdzila ze od pewnego czasu zauwazyla ze penis jej chlopaka nie steczy juz tak mocno do gory ale w wzwodzie jest rownoległy do podłoża a nie sterczy do góry. twierdzi ze jest to spodowane tym ze sie kochał w takiej pozie i nadciagnal penisa.W sumie moze miec racje bo penis przeciez nie jest z zelaza . Jak sądzicie jest takie cos możliwe aby mozna bylo nadciągnąć penisa i zmienić kat erekcji? o taką przykładowa pozycje mi chodzi http://www.anzwers.net/hot/fotogratis/serie64/foto7.htm Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze moze zmienic kąt erekcji bo to o nia zapewne ci chodzi a nie o erekcje sama w sobie bo ona sie nie zmienia. jesli chlopak calyczas tylko w tej pozie si ekocha to kat jego erekcji bedzie iny i tak jak wspomnialas organ nie bedzie juz tak sterczal choiaz bedzie tak samo twardy. tymi glupimi komenami pod spodem sie nie przejmuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×