Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrajczyni

chcę zdradzić męża

Polecane posty

:o no i gdzie sie wszyscy podziali... Wszyscy byli chetni, wszyscy na tak a tu prosze... Tylko gawedziarze erotomany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczna moja przyjaciółka miała dość szczerze kurzenia domowego, zatem poszła w świat szukać szczęścia. Teraz drugiemu mężowi obiadki gotuje, nie wiem czy nawet nie lepiej niż pierwszemu. A miało być zupełnie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
movering masz racje... To kochanek ma o mnie dbac a nie ja o niego :P:P:D niech on sie stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanek jak sama nazwa wskazuje powinien umieć radzić cobie z garkami, pichcąc conieco w czasie kiedy kochanka jak sama nazwa wskazuje gotuje się do w łóżku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) A ja znow siedze i szukam... A moze ktos sie znajdzie :P Trzeba miec nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciel no az tak zdesperowana nie jestem zeby w ciemno brac... Zalezy co masz do zaoferowania :P A Ty bierzesz w ciemno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mam 33 lata od pieciu jestem wdowcem.Interesuje mnie temat cuckoldingu czyli zdrady kontrolowanej. Mam pewne małe doswiadczenie w tym temacie.Jak juz zaznaczyłem jestem wdowcem wiec były to swego czasu nasze poczatki w tym klimacie.nie ukrywam ze jest to dla obu stron zwiazku jak i osob trzecich - jesli wszyscy tego pragna - uczucie ktorego nie da sie opisac a atmosfera wyuzdanej jednak taktownej erotyki wrecz wiruje w powietrzu.Szukam takiego zwiazku z odpowiednia kobieta.Zaznaczam jednak ze przede wszystkim pragne stworzyc TRWAŁY I REALNY zwiazek oparty na zaufaniu i odpowiedzialnosci w ktorym ta mała perwersja byłaby tylko dodatkiem i urozmaiceniem .wiem ze to wbrew pozorom moze zblizac.Mam 33 lata i jestem swiadom swych pragnien i oczekiwan i szukam kobiety o podobnych upodobaniach lub marzeniach.wiem ze jest wiele dziewczyn lubiacych seks a jednoczesnie pragnacych miłosci i uczucia.Nie zakładam oczywiscie ze cokolwiek tu znajde ale miło bedzie podyskutowac i wymienic doswiadczenia,fantazje.Mam takze doswiadczenie jako " ten trzeci " w sypialni innego małzenstwa.Zapraszam wszystkie powazne osoby do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek 30
Chcę zdradzić żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek 30
Chcę zdradzić żonę woj.mazowieckie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek666157
jesli nadal chcesz tego.,o czym piszesz...zapradszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkaa13
Korzystaj pełnią życia, zmień swoj seks na cudowny wejdz na dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny1230
Witam szuka kobiety kochanki na piękne chwile z młodym 27letnim tylko zdecydowane kobiety wiecej na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży_lolek
lukaszleksinski.sexfotka.pl tam znajdziesz szczegóły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×