Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo sie boje

ciąża?

Polecane posty

Gość bardzo sie boje

Bardzo sie boje, nie mam okresu juz tydzien, a zwykle mam regularnie. Wspolzylam z facetem, gdy mialam dni plodne. Uzywalismy gumek, on zawsze po skonczeniu sprawdza czy wszystko jest ok, zreszta podczas tez.No i bylo ok! Sperma byla w zbiorniczku, nic sie nie moglo stac. A jednak okresu nie mam... Zrobilam juz 2 testy-wynik negatywny. A okresu nie ma:(. Zaznaczam, ze biore pewne leki codziennie (biore bo musze). Ale nie powinny chyba miec znaczacego wplywu. Qrcze pomozcie mi:(. Wybiore sie do lekarza oczywiscie, ale troszke pozniej, bo teraz i tak mi nie pomoze chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okamyk
spokojnie to przez te upały a do tego myślisz o tym ciągle :) tez tak miałąm i po tygodniu dostałam okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie ciązanie martw
sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macierzyństwo to taka piękna
rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo sie boje
kolezanka tez mi mowi ze przez upaly... Ale tak sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwzwzzwzw
wydaje mi sie ze nie masz najmniejszych powodów do zmartweń bo z tego co opisujesz jest naprawde prawie ze zerowa mozliwość zebyś była w ciaży. Wez pod uwage to ze na termin okresu moze wpływac wszytsko nie tylko ciaza, naprzykład zmiana klimatu ostatnio u nas na .. pustynny:) spoko bedzie dobrze tylko nie schizuj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pss kolejna panikara
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo sie boje
tak jestem panikara! wiesz, kocham dzieci ale nie moge sobie pozwolic na bobaska bo nie chce go skrzywdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
identycze objawy ja ty. Juz myslalam ze nie jestem, a na dzien dzisiejszy jestem matka. Nie martw sie to jest piekna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×