Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pbloo

Podpuszczenie poprzez Internet

Polecane posty

Gość pbloo

Hej Witajcie! - otóż mam taki o to problem. W wielkim skrócie - moja ex już niestety dziewczyna bardzo chciała sprawdzić moją wierność - postanowiła podpuścić mnie poprzez Internet - ja głupi kapnąłem się, że to ona - i wymyśliłem sobie w swojej główce - że to taka zabawa pomiędzy mną a nią - gra kochanków - dla mnie to było uwodzenie poprzez Internet - dla niej kwestia sprwadzenia - pewnego dnia pekła - i rzuciła mi w twarz korespondencje - i przy okazji mnie ..... CO RADZICIE W TEJ KWESTII ??? CO MYŚLICIE O TYM - byłbym wdzięczny bo się sam pogubiłem .... pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
nic, pomowcie, poza tym sprawdzała bo nie ufała, a czemu? moze sama zdradza i chce wiedziec czy ty tez/ albo ocenia ciebie weldug innych, zatem powmowic, czemu sie nie ufa, moze zle doswiadczenia wiem, ze takie spr daje ulge jak niby zagadasz i cisza, ale to pozornie, bo to tak naprawde zadne sprawdzenie. musiala by i real sprawdzic, tu gorzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urwij sobie jaja
nie będzie cię kusić. A teraz poczekaj na pozew rozwodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
rozwód o takie cos? niedojrzałosc na amen nie zdradził? jak jets jakas rysa to sie mowi, dialog prowadzi, a nie trzaska drzwiami to koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urwij sobie jaja
rosemarie --> mówiłem żebyś tyle nie chlała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
no własnie pisze, ze ja nie zdradził. a ona raban robi, jest rysa bo nie ma do niego zaufania i juz trzaska drzwiami rozwod, to koniec! taki schemat jej postawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie to nie bajka
hehhe przepraszam ze sie smieje ale rozumiem ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
mnie?;0 a ja bym rozumiała taka postawe gdyby np kogos kobiety robiły tak - tu z nim, a na gg sie umaiwaly z innym i slzy na randki na 2 fronty, i facet ma racje ze sprawdza inne, oby nie za długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×