Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Minka32

Jak nazywaja sie perfumy o zapachu herbaty?

Polecane posty

Gość dzisiaj pijaczynka
TEA HOUSE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to tak
wszystkie, które mają w nazwie green tea albo tea. Jak w perfumerii zapytasz o zapach zielonej herbaty to na 100% coś kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to tak
z podróbek to zależy które, kiedyś miałam talie w butelce w kształcie liścia to pachniałam na kilometr i chyba z 8 godzin. Ale juz od dłuższego czasu nie mogę ich kupić, a nazwy nie pamiętam. Teraz mam takie z firmy Aquarel i są ok, nawet trwale choć ja już ich nie czuję, bo się za bardzo przyzwyczaiłąm do tego zapachu ale mój mąż twierdzi, że pachną długo. I właśnie perfumki o zapachu zielonej herbaty są moimi ulubionymi na lato, bo na zimę używam raczej cięższych typu Gucci Rush albo Chanel Mademousielle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to tak
o zapachy herbaty znajdziesz raczej tylko green tea czyli zielona herbata. O zapachu czarnej, zwykłej nie słyszałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to tak
no to green tea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to tak
a moje to dokładnie LEAF OF TEA...właśnie sprawdziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to tak
juz podałam wcześniej Aquarel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to tak
kosztowały coś chyba koło 20 zl. więc taniutkie są. Jeśli chcesz coś droższego to wiem, że Elizabet Arden chyba ma taki zapach. Albo Roselini. Któraś z nich na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to tak
chyba tak, a jak nie to w jakiejś drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje:)Zaczynam wierzyc w ludzi, bo tutaj trudno jest uzyskac odpowiedzi na pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to tak
nie ma za co :) ja poprostu jestem normalna i jak coś wiem to podpowiem każdemu a nie wypisuję głupot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yves Roche
ma perfumy o zapachu zielonej herbaty, ja kupilam sobie 125ml, zostalo mi jeszcze 80ml. i chetnie odsprzedam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roeko
Green Tea- Elizabeth Arden lub Z Bulgari...takie biale...cudownie sie ulatniaja...wlasnie typowa herbatka...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaaaaa
green tea elisabeth arden jest chyba caly czas w rosmannie w promocji, 100 ml za ok 80-90 zl, to wcale nie tak duzo, a pachnie w miare ladnie.. chociaz przyznam ,ze mialam keiys innej firmy.. jej taka mala buteleczka i do tego mleczko i zel... z kolekcji the healing garden.. ten to dopiero cudnie pachnial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak Green Tea- Elizabeth Arden jest wspanialy około 240 zł polecam tez Ives Rocher Green Tea albo Bambusowy okolo 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam dziewczynki:)Jutro wybiore sie na polowanie:)Jak macie jeszcze jakies pomysly, piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valeriana
Green Tea Elizabeth Arden jest super tylko nie wiedzialam ze w Polsce sa takie drogie - 240zl??? w Anglii te perfumy jako jedne ze starszych produktow E Arden kosztuja £8-10 czyli maksymalnie 55zl. Oryginalne! Wiem bo kupowalam ostatnio dla tesciowej. Jak masz kogos za granica to niech ci kupi - po co przeplacac? Wedlug mnie Prett-a-Porter tez pachna herbata. PS Leaf of Tea to bardzo dobra podrobka Green Tea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqq 378 212 3
w każdym większym mieści chodzą ludki z perfumami Koh Sam... coś tam i jeden zapach to zielona herbata z czymś tam i są za 29,90 za 50ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheha
Z polskich i tanich są zestawy MISSY i zielony o zapachu zielonej herbaty , dezodorant + woda toaletowa 50 ml , ładnie pachną i są dość trwałe , cena zestawu ok 15 zł. Firma PFARMACF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aligatornia
Kobietki "Tea House" to mój hit z lat młodzieńczych....i nadal jest na rynku:)....choć używam Perceive z Anon'u to jednak znów przerzucam się na ulubioną zieloną herbatkę zwaną "Tea House":D:D:D wszystko mówi za....jak się znudzi wrócę do Perceive...i tak w koło ha ha. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×