Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezapominajka26

Czy poród bardzo boli?

Polecane posty

Gość niezapominajka26

Czy to ból brzucha czy tam niżej? da się jakoś wytrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety
boli ale jak pokazuje życie da się wytrzymać-żyjemy,dzieciate kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata Eretyńska
to tylko takie jakby łaskotanie luzik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorgia25
w życiu mnie tak nic nie bolało, ale to indywidualne przeżycia każda czuje inaczej, ale serio zaraz po zapomina sie o bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
to jakby ból miesiączkowy*100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszycielka strapionych
boli tak, że myślisz, że wolałabys umrzeć, albo że wolałabyś, żeby to dziecko umarło, ale żeby tylko przestało boleć, marzysz o tym i myślisz " guzik mnie to obchodzi, niech umrze, niech go nie będzie, ale niech nie boli!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorgia25
ból miesiaczkowy to przy tym pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestańcie kobiete straszyc
no co musi bolec bo wydaje się na świat dziecko. Ale ból to sprawa indywidualna,ja tez rodziłam 5godzin i 40 minut kurcze i zyje :-) Lekarz przecierz moze Ci podac srodki znieczulające. Wez ze sobą przyszłego ojca i będzie cie masował to pomaga. I powiem Ci tylko tyle ze przed tobą się ludzie rodzili i jak ty umrzesz to dalej się będą rodzic( no chyba ze cos pier....nie w naszą planetę i rozsypie się w drobny mak) Nie stresuj się ja to mówię tak wlazło to i wylezie,poboli i przestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia malego dziecka
a mnie bolalo tak jak przy miesiaczce tylko oczywsicie bardziej, ale nie krzyczalam nie plakalam i napewno nie myslalam jak ktos tu napisal ze" chccialabym aby to dziecko umarlo", to jakies chore slowa i jesli ty jestes matka tego dziecka to tylko wspolczuc mu takiej rodzicielki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jedna z wielu_
czy jak miesiączkowy????????????????????????? uuuuuuuuuuuuhahahaha nigdy nie rodziłam ale na logikę, miesiączkowy to tylko skurcze, a przy porodzie coś dużego wychodzi z twojego ciasnego wnętrza, no wyobraź sobie, dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukunamuniu
pierwsze co pomyslalam zaraz po urodzeniu to :"nigdy wiecej"!!!! myslalam, ze umre i jeszcze przez nastepne kilka tygodni nie moglam tego wspominac.... Ale teraz (3 miesiace po) naprawde zapomnialam ! Zreszta te kilkanascie godzin meczarni wynagradza mi teraz kazdego dnia moja coreczka. acha, nie wiem jak mozecie porownywac ten bol do miesiaczki! To boli milion razy bardziej!!! nastepny raz zdecydowalabym sie juz na cesarke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukunamuniu
acha, darlam sie jak opetana i bardzo mi to pomagalo, w dodatku kilka razy zrobilam kupe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama77
ja na szczescie nie wiem jak to boli bo mialam cesarke zaplanowana i nawet nie wiem co to skurcze! miałam farta. polecam! coprawda potem troche szwy ciagna ale to pikus. chyba normalnego porodu bym nie przezyła. jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielenie o ......
po co te dywagacje? kazda kobieta przezywa to innaczej... Moja kumpela miala tak latwy porod, ze szok, odprzyjazdu do szpitala minely 3 godziny i dziecko bylo na swiecie. zanimpojechala do szpitala nie wiedziala, ze rodzi, troche dziwnie sie czula i na wszelki wypadek stwierdzila, ze sie skontroluje. Rozwarcie bylo juz na 5 cm... A moja sasiadka twierdzi, ze woli dziecko urodzic niz siedziec na fotelu dentystycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ciotka miała
odciąganą wodę z kolana. A podobno nieźle się darła i krzyknęła: JA JUŻ WOLĘ RODZIĆ!!! lekarz się spojrzał na nią i powiedział: pani to chyba nie rodziła. A miała śliczną córeczkę. Jak widać dla każego ból jest sprawą indywidualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielenie o ......
Mysle ze to jest troche tak, jakby zapytala nas 10-latka, czy okres boli. Ja bym powiedziala, ze wlasciwie nie, moze lekki dyskomfort pierwszego dnia. A moja bratanica by stwierdzila, ze napier... jak cholera i bez kilku tabsow przeciwbolowych dziennie nie da rady... Kazda kobieta jest inna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izziska
a jak jest z sama ciżą? czy to przyjemne uczucie, czy czuje się dyskomfort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izziska
ciążą oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×