Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eluś

co sądzice o imionach Tomuś , Zusia ,Asia

Polecane posty

Gość eluś

co sądzice o imionach Tomuś , Zusia ,Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobalska
Asia = Joasia = Aśka = Joanna = Acha itd. ładne imię, mam aż 5 koleżanek o takim imieniu i choc wiem, że imię ma sie nijak do charakteru danej osoby to musze przyznać, że wszystkie Aski sa świetnymi dziewczynami z ogromnym poczuciem chumoru i inteligencją Tomuś = Tomek lub Tomasz takie sobie imię, znam dwóch Tomków i są to przecietni goście Zusia? Chyba Zuzi a= Zuzanna = Zuzka no nie wiem, była tak apiosenka "Zuzia lala nie duzia..." nie bardzo mi sie podoba... nie znam żadnej o takim imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszczydło
tomasz bardzo mi sie podoba , joanna tez dosć ładne , zuzanna okropne jak dla mnie , kojarzy mi sie z debilizmem , choc nie wiem , dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę imienia Zuzia bo w przedszkolu miałam wstrętną wychowawczynię o tym imieniu, straszna baba, i zawsze mi się z nią kojarzy. Tomek i Asia - ok, imiona z kategorii - normalne - czyli miłe, nie udziwnione, łatwe w uzytkowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma imienia Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia aaaa
mam tak na imię :), imię dla każdego wieku kobiety mała Asia ,Asieńka potem Aśka , Acha , Ajka potem Pani Joanna dla babci byłam Joasią a Zuzia też słodkie imie tylko w tych dwóch odmianach Zuzia lbo Zuzanna Tomek kojarzy mi sie z chudzielcem jeżeli chodzi o wygląd , atak w ogóle to miłe imię dla chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zusi
tez nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli jestes Asią to
nie mozesz być Joanna, bo Asia to (nie wiadomo skąd) skrócenie imienia Joanny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo jak jest imie
Magdalena i Magda - i to sa dwa różne imenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurki
Ja mam na imię Joanna i wszyscy mowią Asia i co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluś
dziekuje za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to są normalne skróty, chyba nikt normalny nie mówi do małego dziecka Joanno :O albo Magdaleno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁO MI ASIA JESTEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jest imie Joanna
nie Asia :O Asia to jest skrót a autroka pyta sie co sadzimy o imionach: Asia m.in. wiec mówie ze takiego imienia nie ma i przez to nie mam nic do napisania :O P.S. sama się nazywam Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁO MI ASIA JESTEM
ale robisz zamieszanie. jest imie asia bo ja tak mam na imię. nie chciałabym żeby do mnie stale mówiono Joanno! chociaż miałam taki przypadek w klasie, że pewna Joanna naskarzyła mamie, ze mówią na nią aska i mama przyszła z awanturą do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma imienia Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×