Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porażka23

cobyście zrobiły...

Polecane posty

Gość porażka23

gdyby wasz facet który utrzymuje że bardzo was kocha nagle powiedział wam ze > czyli generalnie rzecz biorąc odniechciewa mu sie sexu... jestem atrakcyjną dziewczyną, a przytyłam troszke p tabletkach!! ale nie jestem GRUBA!!!!!!! odebrał mi tym wiare we wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh my...
wolałabym usłyszeć że jestem gruba niz że mus ie sexu odniechciało bo to oznacza katastrofę,najgorsze co facet moze powiedzieć;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka23
napewno nie ma..tego jestem pewna, ale zawsze każdy facet mówił mi ze jestem piękna a on wyskoczył z takim textem...obnizył mi samoocene do minimum:( kocha sie ze mna codziennie ale te słowa ze niby jestem gruba zabolały strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietom sie czasem odechciewa seksu.,moze facetom tez, z przyczyn calkiem prostych takich jak zmeczenie, stres, przejsciowy spadek libido wywolany problemami zdrowotnymi....moze nie jest az tak zle jak myslisz, ale przyznam, ze to by mnie ruszylo bardzo, takie stwierdzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka23
o sorry...ucięło mi we wstepie wypowiedz...powiedział mi ze jest dla mnie taki oziębłyi obojętny momentami bo przytyłam...a o tym ze grubne przez tabletki którymi się truje zeby Go ojcem nie zrobić juz nie pamięta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka23
ale on mi powiedzial nie to ze nie chce mu sie, tylko to ze ,,zniesmacza go to" ze przytyłam...ale wcale nie jestem gruba!!! to co bedzie dalej?! co bedzier gdy przytyje 20 kg w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, to jest tak, ze jak facetowi zalezy na Tobie, to bedziesz dla niego atrakcyjna nawet jak przytyjesz pare kilo, zestarzejesz sie czy zbrzydniesz po ciazy. W zwiazkach opartych na milosci pociag fizyczny nie jest uwarunkowany tylko i wylacznie atrakcyjnoscia zewnetrzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo z
Porazka, olej factea bo brzmi jak dno... Pomysl co ci powi jak sie kiedys roztyjesz w ciazy i dostaniesz rozstepow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie warto brac tabletek i sie truc dla takich durniow:o Kurwa mac, nie zrozumialam Twojej wypowiedzi pierwszej. Co za palant!Odstaw tabletki, nie jest tego warty, spojrz z dystansem na ten zwiazek, moze czas go zakonczyc:o Kurwa, jakie chamidlo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka23
wiem ze to nie ma przyszlości..jedno zdanie przekreślilo wszystko:( ale go kocham..brzmi to jak wyznanie 15 - latki co ma pierwszą milosć, poczekam jeszcze, jak sie to powtórzy to nie bede sie zastanawiać, nie dam sie ponizac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zadowolny
Powiedz mu ze się zachowal jak nędzny pajac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 279
Chamidło okropne ! A on jest taki idealny - macho men ? Debil jakis normalnie. Daj go w odstawke bo to jakis pieprzony egoista i na pewno cię nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie piatek
popieram pozdro600 w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka23
jak go poznalam to myślałam że jestem w bajce...ideał mężczyzny...a tu masz...jeszcze jakbym wpierdalała jak słoń ale wpadlam w taka obsesje ze zaczynam sie głodzic, jak jestesmy razem i on widzi ze jem kanapke czy cos to tak patrzy jakby mi chcial ją wyrwać, to jest poprostu nienormalne, to co powiedza dziewczyny które waża 80,90kg? mają się powiesić??albo życ w samotnosci? najbardziej takie slowa bola od kogos kogo kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka23
a dodam ze przy wzroscie 176 waże niecałe 70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie mow, zobacz czy to sie bedzie powtarzac, w jakiej formie i jakim nasileniu. Decyzje podejmiesz sama. Sluchaj, ja tez kiedys kogos bardzo kochalam, no i co z tego. Okazal sie palantem i musialam sie odkochac:o Mowi sie trudno i zyje dalej. Nie zacznij sie glodzic przypadkiem, bo wpedzisz sie w anoreksje, a on Cie zostawi, bo bedziesz chora i chuda:o Tak sie nie mowi do swojej kobiety. Mozna zwracac delikatnie uwage. Ja mojemu mowie, ze ma za duzy brzuch i ze nadwaga jest niezdrowa, ze brzydko bedzie wygladal itd. Motywuje go, zeby trzymal diete, ale caly czas mu powtarzam, ze i tak mi sie podoba i zawsze bedzie podobal - gruby czy chudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka23
dzięki pozdro600...dużo mi pomogłaś, masz całkowita racje..poboli i przestanie ale prawda jest taka ze zadna szanująca sie kobieta nie powinna pozwalac zeby człowiek którego kocha zeszmacał ją i powodował ze czuje sie jak dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy macie za facetow
kurcze ja mialam 65kg i 165 cm teraz mi sie schudlo 3kg moj ffacet nie wie ile waze chociaz sam wazy 65 kg ale przy wzroscie 183 cm I nigdy nigdy nigdy mi nie powiedzzial ze jestem za gruba czy powinnam sie odchudzac a jak marudze to twierdzi ze zaden ze mnie paszczet i ze mam sliczna kobieca figurke i seksownie mi z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka23
i to jest właśnie prawdziwa miłosć..a nie chęć pokazania się ;przed kolegami jaką on to nie ma szczupłą i ładną dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabi
Twój facet to zwyczajny drań. Pogadaj z nim i powiedz,że zachowAł SIę SKANDALICZNIE I JEśLI NAPRAWDE TAK UWAżA TO NIECH SPADA I KOPNIJ GO JESZCZE W DUPE BO NIE JEST CIEBIE WART. MOJ FACET ZAWSZE SIE MNA ZACHWYCA NAWET JAK NAPRAWDE PRZYTYLAM BO ZDARZYLO MI SIE PRZYTYć 15 KILO OD CZASU KIEDY SIE POZNALIśMY.MIMO ZE JA BYLAM ZALAMANA I NIE CHCIALAM NA SIEBIE PATRZEć I MU SIE POKAZYWAć ON CHCIAł MNIE OGLąDAC NAGO I ZAWSZE MóWIł ZE JESTEM śLICZNA TAKA OKRąGLUTKA KOBIECAITD zNAJDZIESZ SOBIE LEPSZEGO FACETA BO TEN JEST ZEREM!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×