Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kirsza

POPROSZE i dobór dodatków na wesele do takich sukienek....

Polecane posty

Wyswietla mi sie tylko ta rozowa :P A wiec wydaje mi sie ze ladnie i oryginalnie beda wygladac zlote dodatki :P zlota torebeczka, buciki, cos na szyjke, kolczyki itp :) Pozdrawiam ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzamże wyświetla się
tylko jedna różowa, ja też to widzę ze złotym.Superrrrr elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytytrrtrtrtrrr
tez widze tylko te rozowo, no coz nie jest ona w moim stylu, ale przeciez nie musi. Zwróce ci tylko uwagę, ze w tej sukience duzo sie dzieje, bo to i asymetria, i jakies koronkowe draperie, i ten kolor.Dodatki musza byc delikatne i proste. Powinnas troche "wyciszyc" te sukienkę, jezeli juz ją chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoto nie
nie złoto całkiem nie pasuje do tej sukienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzamże wyświetla się
Nie złoto?To co proponujesz?... Bo ja to widzę: złote delikatne sandałki szpilka rzecz jasna, złote kolczyki nie za duże, złota bransoletka zegarka i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ludzie....
do rozowego, złoto pasuje, ale jak złoto to musi to byc bardzo delikatne, ta sukienka i tak jest jak dla mnie przedekorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzamże wyświetla się
No wiesz co człowiek to gust tak, że to akurat bez dyskusji bym zostawiła... Patrząc na to w czym czasem ludzie na wesela się wyszykują to uważam, że tej sukience mało można zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no aleee-----
Niewiem w co sie ludzie potrafią" wyszykowac" na wesele, nie jest to moj ulubiony rodzaj imprezy, wiem za to w co sie ludzie potrafią ubrac na ulicę. I co z tego? Rzeczywiście o gustach sie nie dyskutuje, dlatego nie napisałam, ze jest ta sukienka taka czy owaka, tylko, ze nie jest w moim stylu. Jak równiez, ze przy tej jej rozowosci, trzeba uwazac, zeby dodatkami nie stworzyc kiczu i tandety.A białe dodatki, lub za duzo złotego, własnie mogą to zrobic. Na biało i rozowo to fajnie wygląda jak sie ubierze kilkuletnia dziewczynkę, nastolatce ujdzie, ale u kobiety, to u mnie ten styl nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindy17
a ja bym założyla białe perły są modne w tym sezonie i myślę , że będą pasować , ja bym wybrała perły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsza
najwiekszy problem mam z doborem KOLORU butow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindy17
buty mogą być delikatnie różowe,albo jasno beżowe.lub jakaś odmiana np.złote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgfnjgfhn
117108901.jpeg ta jest ladna , bo ta wczesniejsza tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie
obie nie sa w moim stylu wiec ciezko cos obiektywnie doradzic ale... w bardzo podobnej do tej pierwszej rozowej byla dziewczyna na weselu na ktorym bylam 2 tygodnie temu ( kolor ten sam tez ukosy i dlugosc i ramiaczka i konronka ale jednak patrze teraz na fotki z wesela nie indetyczny kroj) i miala do tego buty w kolorze brudnego bezu cos moze ecrui takie sandalki na bardzo cieniutkich paseczkow na cieniutenkim obcasiku hmm tak patrze ze moze nawet w taki delikatny popiel wpadalu ale taki baaardzo delikatny zle oswietlenie i nie widac za bardzo i miala do tego w takim sama kolorze malutka torebeczke nie ozdobiona niczym juz i zakiecik popielaty na szyi tylko malutki zloty lancuszek taki cieniutki i tyle i powiem Ci ze mimo ze mi sie sukienka nie poda to calosc wygladala naprawde niezle wiec tyle moge doradzic :) pozdrawiam i udanej zabawy na weselu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×