Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ten zły

zdradza i kocha

Polecane posty

Gość ten zły

w skrócie tak można by to określic.. dziewczyna wyjechała. Cztery miesiace rozlaki po dwóch latach, po 2 miesiacach trafia mu sie- kobieta. Co robi myslacy kutasem? Szmaci sie. Kobieta fizycznie podniecająca, ja- spragniony chwila zapomnienia i zdrada.. Kocham moja kobiete, nie moge sie doczekac az wroci, chwili zapomnienia nie żałuje. Ciebie to ja kocham a inne pierdole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi Ciebie :( a jeszcze bardziej Twojej dziewczyny, że na takiego ***** trafiła :( No...... chyba, że to prowokacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry kawalek...
To powinno byc raczej tak...SIEBIE to ja kocham, z Toba mi poprostu dobrze, a inne pierdole..nie wydaje Ci sie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci myślą fiutem
:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry kawalek...
e tam, jakby mu tak na prawde zalezalo to by fiutem nie myslal, poprostu to jeszcze pewnie nie jest to, a facet eksperymentuje...szkoda tylko ze zawsze w takich ukladach ktos wychodzi na durnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten zły
niezastapiona zdziwilabys sie. Ja tez sie zdziwiłem, wyobraz sobie Twojego chłopaka. Niee, nie możliwe nie? a to że faceci myśla fiutem wiadomo, kazdy jeden tak robi. jeden wpadnie, drugi nie, trzeci bedzie mial wyrzuty sumienia, a czwarty odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten zły
e tam, jakby mu tak na prawde zalezalo to by fiutem nie myslal, poprostu to jeszcze pewnie nie jest to, a facet eksperymentuje...szkoda tylko ze zawsze w takich ukladach ktos wychodzi na durnia. Heh juz to od najlepszej przyjaciólki słyszałem. Mysle ze polega to na tym. Chcialbym byc z nia do konca zycia i o jeden dzien dluzej, rewelacyjnie mi z nia! chcialbym miec z nia dzieci, szczesliwa rodzine itd..wiadomo. z drugiej strony chec poznania nowej cipki, cycuszkow znajomej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjaaa
wiem o co Ci chodzi, mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×