Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiczkaaaaa

Czy warto dwa razy wchodzic do tej samej rzeki?

Polecane posty

Gość asiczkaaaaa

Hello. napiszcie proszę , czy wracałyscie do swoich byłych i czy było warto, ja odeszłam i po pół roku wróciłam do swojego chłopaka, przez ten czas wiele się w nas zmieniło, uswiadomiliśmy sobie co było źle, chciałabym poznac wasze, dziewczyny doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiii
ja raczej bym nie próbowała drugi raz po nieudanym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto :P ... ja próbowałam i nic nie wyszło ... coś w tych przysłowiach jest prawdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
rzeka nigdy nie jest ta sama.. wielu ludziom się udaje do siebie wrócić i sa szczesliwi.. niestety nie wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczkaaaaa
wreszcie bardziej optymistyczne podejście:), nie wiem jak będzie ale dałam mu szansę, i sobie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam odwagi
zbyt wieleise wydarzylo.... i mam innego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to nie zalezy od powodu rozstania? jesli było nim coś czego nie mozna zmienić to powroty mijają się z celem...natomiast jeśli poszło o jakieś nieporozumienie lub rzecz..którą należało sobie przemysleć...wyjaśnić... to dlaczego by nie spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steallaa
Ja wrocilam do mojego bylego po 10 miesiacach przerwy i jest super,teraz naprawde lepiej sie rozumiemy i wiemy na co nas stac,jestem bardzo szczesliwa,wkrotce planujemy slub.,jezeli milosc nie wygasla nalezy sprobowac-powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eciepecie
powroty czasem sie udają, a to z tego powodu, że ludzie wiele w czasie rozstania przemyśleli [niektórzy, zaznaczam ;)]tak było z nami. rozstaliśmy się sześć lat temu, niedawno wróciliśmy do siebie i próbujemy odbudować to co nieszczyliśmy bezmyślnie kilka lat będąc parą. zauważyłam, że teraz jest lepiej. może dlatego, że więcej rozmawiamy, zostawiamy emocje w spokoju, słuchamy siebie, nie obrażamy jak dawniej na zwróconą uwagę, nie gniewamy się, kiedy potrzebna jest krytyka lub wytknięcie komuś błędu - po prostu cieszymy się byciem ze sobą, rozumiemy ile wcześniej popełniliśmy błędów i staramy się być bardziej wyrozumiali względem siebie. żyjemy zgodnie, szanujemy nasze decyzje i doceniamy to, że ponownie możemy być szczęśliwi. do autorki: ten przykład z rzeką jest mocno przesadzony, zresztą, tak naprawdę dotyczył czegoś innego. postaraj się nie używać cytatów, które do tej sytuacji pasują jak pięść do nosa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie bylo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcząca
--->do "ja nie mam odwagi": co u Ciebie znaczy,że za wiele sie wydarzyło? I dlaczego o tym piszesz, jeśli masz innego? Czyzby byl jakims srodkiem zastepczym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środki zastepcze
w postaci mezczyzn do zabijania obecnosci ex nie sa najlepsze, niejeden raz sie na tym sparzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana mężatka
Oczywiście, że warto jeśli ta osoba jest tego warta i nie ma znaczenia czy jest to 1 czy 2 próba zbudowania związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto. ja wracalam hm.... duzo razy (cos kolo 6? 10?) do tego samego faceta. wniosek? sama teraz jestem. i mi z tym dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbop
Mysle ze warto Ja rozstalam sie z chlopakiem 14 lat temu Wyszlam za maz za innego Teraz jest moim ... Wierzymy ze jeszcze kidys bedziemy razem ,ze jest to nam pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
każdy zasługuje na drugą szansę.. jak ktoś wyzej napisał, rzeka nie jest ta sama, bo ludzie myślą podczas rozstania, zmieniają sie, niektórzy nawet dojrzewają.. ;) i to obydwoje w zwiazku, a nie tylko jedna osoba.. ale to zależy, czy ktoś potrafi dac tą szansę, czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trikikiki
ja weszłam i NIE ŻAŁUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze warto
co ma sie do stracenia, trzeba sie przekonac, bo pozniej ma sie wyrzuty sumienia ze moze gdyby.... warto wszystko wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
cierpliwie czekam.. może On zechce wejść do rzeki o tej samej nazwie.. :( nie trzymam sie tego mocno, bo nie chcę sie rozczarować, ale.. nadzieja.. ona umiera ostatnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrezbuje wsparcia
oj stokrotka wiem co czujesz -tak mi teraz smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszła dwa razy do tej samej rzeki...baaa nawet 4 albo 5 :P i ... kapa-nie wierzę w to, że można wejść i wyjść na tym bez szwanku na serduszku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×