Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przecietna psychopatka

sex z psychiatra..

Polecane posty

Gość przecietna psychopatka

jak tamten zrobil furore to moze i ten zrobi?:P:P:P musze tylko cos pozmyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra....
mam kozetkę .... i sprzęt czyli warunki są, ale musisz byc ładna i miec odrobine poczucia humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, dobry temat!! z psychiatrą pewnie lepiej niz z ginekologiem bo on zajmuje sie najbardziej kobiecą cześcią ciała kobiety czyli mózgiem a nie c*** hihihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzecietna psychopatka
jestem nawet ladna , poczucie humoru tez mam ale zaczniemy sie bzykac jak zaczniesz mi masowac czolo wahadelkiem do hipnozy? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby normalnie są
ale żółć was zżera:P zazdrośnice:P ps kiedy ostatnio ktoś wam TO włożył???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do japonki
japonka z tamtego sie wynioslas bo ktos Cie upokorzyl? glupio sie poczulas? kulture masz naprawde olbrzymia:P a z japania laczy cie pewnie to ze zyjesz na 6 m kwadratowych.. w swoim kartonie pod monopolem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra....
wahadełko nie jest do masowania:) do masowania to ja mam .... masowadełko wahadełkiem usypiam, a sex ze śpiącą kobietą mnie nie pociąga ale porozmawiajmy o Twoich problemach, przeciez nie zaczniemy tak od razu od sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu może byc ciekawiej:P a ty mnie nie atakuj argumentów nie masz pewnie żal ci tyłeczek ściska ze ktos ci pare słów powiedział wali mnie to co myslisz nie jestem na twoje skinienie a buszować bede gdzie chce nawet w kartonie pod monopolem nic ci do tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do założyciela tematu- na seksik nie licz - nie jestem łatwą panienką której wystarczy sporzeć w oczy, dotknać biustu i popuści szparki. jestem bardziej skomplikowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecietna psychopatka
oko- a wiec mam problem- jestem nadwrazliwa i strasznie zakompleksiona mam marzenia z Panem doktorem w roli glownej, tak strasznie chcialabym zeby narobil mi na klate mmm- bajka normalnie , ale przez moja nismialosc boje sie mu o tym powiedziec a co do twojego wahadelka? tzn masowadelka.. czyste jest chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecietna psychopatka
japonka buhahha wez mnie nie rozwalaj:P masz obsesje ze kazdy chce Cie rypac? szczerze powiem ze jestem przekonana ze poprostu na ta Twoja arystokratyczna szparke nie ma chetnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra......
no dobrze to mamy zdefiniowane problemy: podszywanie się, przewrażliwienie na punkcie wykorzystania seksualnego nie tak byc nie może musi byc jakiś porządek i kolejka kto pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym kto jest chetny na moją szparke nie bede sie uzewnętrzniac na forum na forum moge sobie poczytac poradzic pokpić jeśli trzeba ale moje intymne życie , piesczoty czy nocne przezycia to moja sprawa. Zresztą mój mezczyzna by sie wkurzył gdybym pisałam tu na forum gdzie i jak sie kochalismy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra...
no i jak przyszło co do czego to żadna nie chce obanżyć ... duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra...
mlaskam pytonga buhajom rozpłodowym w dolinie kościeliskiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonkaaaa
ja moge obnazyc razwieram ci cipsko - zalozylam worek na leb nie widac mojego krzywego ryja mozesz jebac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×