Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość informatyk24

gdzie poznac ladna i wartosciowa kobiete?

Polecane posty

Gość informatyk24

witam, mam 24 lata, niedawno skonczylem studia, dobrze zarabiam, wysoki, podobno przystojny (tak przynajmniej mowia dziewczyny moich kolegow i bardzo sie dziwia, ze jestem sam). w pracy same samce (na studiach tez tak bylo) no i wlasnie nie wiem gdzie mozna poznac jakas fajna dziewczyne? owszem, w pubach i na dyskotekach mozna spotkac wiele kobiet (poznalem kilka w takich miejscach), ale zdecydowana wiekszosc wydaje mi sie zepsutych i zmanierowanych. podobaja mi sie szczuple kobiety o naturalnej urodzie, zadne lalki barbie. czasem zastanawiam sie, czy nie zaczepic na ulicy albo np. w sklepie, ale chyba nie wypada, co o tym sadzicie drogie panie? ;) i nie przekonuja mnie juz argumenty, ze sama sie znajdzie (bo siedzenie w domu to chyba nie jest rozwiazanie, prawda?), zreszta cale studia czekalem z takim zalozeniem i jakos zadna sie nie pojawila, nie bylem w tym okresie na zadnej randce. zakladam, ze przez "znajomych znajomych" lub przez internet odpada. PS. nie szukam tu na forum, prosze tylko o rade, wskazowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, jednak najlepiej jest przez znajomych. Wtedy masz prawdopodobieństwo, że będzie należała do kręgu ludzi \"w twoim\" typie...:) Po prostu częściej się spotykaj ze znajomymi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duetta
drogi informatyku, cos o tym wiem. Niedawno tez skonczylam sama i...ciagle slysze-taka ladna dziewczyna jak Ty i sama-jak to mozliwe. A jednak........Jesli chcesz cos wiecej sie dowiedziec..........bo nie chce sie tu rozpisywac-napisz.duetta@wp.pl.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×