Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załączająca

Załaczniki cv i list motywacyjny w mailu

Polecane posty

Gość załączająca

Chciałabym wysłać mailem cv i list motywacyjny. Tylko mam problem jak to zrobic. cv i list napisałam i zapisałam już w wodzie i co dalej. Gdy wchodze na moją poczte i załaczam to potem osoba która dostanie to moje cv ma tak jakby strone w wodzie. jak to sie wysyla i jak to wyglada. moze ktos wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokita
Może wyciągnij CV i LM z wody? U mnie to działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sser
HIHIHIHIHIHI aż się poryczałam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załączająca
jasne moze byc smiesznie. Wy tez wszystkiego nie potraficie zrobic. a moze troche zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załączająca
zapisane mam w moje dokumenty . Tylko , ze gdy w pczcie dodam załącznik to osoba otwierająca ten załacznik ma wlasnie te strone w wordzie , gdzie mozna dokonywac roznych poprawek. Aja wlasnie chcialam wiedziec jak mozna zalaczyc samo moje cv bez tych wszystkich okienek , ktore ma word. jak tak dalej pojdzie mi z tym pisaniem to ja ie wiem gdzie prace znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokita
"Aja wlasnie chcialam wiedziec jak mozna zalaczyc samo moje cv bez tych wszystkich okienek , ktore ma word" - ?? Tzn? Bez okienek z rozmiarem czcionki? Bez koloru? Bez "zapisz jako..."? Bez wyrównywania? Czy dobrze rozumiem? Napisz bo chcę Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołmajgad
Jak rozumiem, w cv nie wpisywałaś umiejętności obsługi komputera ani pakietu office?:) Jeżeli nie chcesz aby ci ktoś coś zmieniał w dokumencie to zrób go tylko do odczytu albo zrób z niego pdf. A w jaki magiczny sposób chcesz odczytać plik worda bez użycia worda albo innego narzędzia?? To niemożliwe. Chyba że chodzi ci o coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołmajgad
Moja rada: załącz pliki a resztą się nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załączająca
dziekuje ,że znalazły sie osoby , które chcą mi pomóc. Może ja poprostu wymyśłiłam problem. Czyli jeśli jako załącznik dam ten cv i list motywacyjny zapisany w wordzie to jest ok? Nie wiem czy tak ma być , że osoba , która otwiera moje załaczniki nie ma tylko mojego cv ale ma taka strone jakby nadal sie w wordzie pisało sie to CV. Ja Wy to załączacie? łokita....moje cv ładnie mam napisane. gdy sie go wydrukuje wszystko jest prosto , wszystko ok. i myśłalam ze wysylajac przez maila tez taki ladny dokument wysylam , a tu wysyla sie ta cala strona worda. no i nie wiem czy tak ma byc. ale z drugiej strony jakbym chciala sam dokunent to bym musiala moze to co wydrukowane zeskanowac. ale skanera nie mam. ołmajgd.....no tak nie znam sie za bardzo na komputerach i nic mi to nie mowi ...zrob tylko do odczytu, albo pdf. tylko jak to zrobic? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie można
przypadkiem tak jak masz to już w Wordzie zaznaczasz tekst bierzesz ctrl+c wchodzisz to skrzynki meilowej robisz ctrl+v i jest mail z tym co było w Wordzie czy to za prosto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam wysyłać CV, list motywacyjny, itd w formacie PDF. Dlaczego ? - PDF: nie można zmienić/edytowaćdokumentu - WORD: można zmieniać/edytować dokument - PDF: wymaga do odczytu bezpłatnego programu Adobe Acrobat Reader. Jest dostępny tutaj: http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html - WORD: wymaga drogiego, komercyjnego programu Microsoft Word do odczytu - PDF: na wydruku na dowolnym sprzęcie wygląda identycznie - WORD: na wydruku nie zawsze wygląda tak jak w podglądzie Co do odczytu plików Worda czy Adobe, lub innych: To czy plik zostanie wyświetlony u odbiorcy w przeglądarce, czy zapisany na dysku, zależy od ustawienia komputera odbiorcy, nadawca nie ma na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Word
jesli wysylasz pliki word a takowym jest twoje CV i LM to osoba ktora bedzie chciala go odczytac musi otworzyc te pliki w programie Word lub innym ktory otwiera i odczytuje dokumenty z rozszerzeniem .doc. To, ze pokaze sie pasek narzedzi to normalne i sie tym nieprzejmuj, nawet jak zapiszesz w pdf to takze osoba odczytujaca bedzie miala pasek zadan na samej gorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załączjąca
dziekuję Wam bardzo. Ale jestescie kochani. A myślałam ,że na kafe to tylko o kochankach zdradach itd. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokita
Przedmówcy wyczerpali temat, więc nie będę wtrącał się między wódkę a zakąskę... A mozna buzi w ramach rewanżu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załączjąca
Gorący 👄 dla łokita. Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wysylammm
w zalaczniku w wordzie - byalm juz na 8 rozmowyach z takim wysylaniem i jakos zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuć sobie CV i list motywacyjny np. na pulpit albo do Moich Dokumentów, załącz i wyślij. Zawsze tak robię z każdym plikiem i nigdy nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załączająca
Aggie...ja własnie tak zrobiłam zaoisałam w moich dokumentach . Tylko gdy ktos otwiera moj załacznik to ma te wszystkie paski narzedzi z worda. ale juz wysłałam i jak trzeba będę wysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej będzie, jak wyślesz to do siebie samej :) Wtedy zobaczysz, w jakiej formie to dotrze do innych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załcząjąca
Anonimek....ja wlasnie to wyslalam do siebie i zobaczylam jak to wyglada. gdy otwieram nie ma samego dokumentu tylko moj dokument i te wszystkie okienka paski narzedzi itd. wysłalam jak umiałam. wciaz sie ucze i moze nastepne cv beda lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo problem
podnoszę i proszę o jeszcze. Czy naprawdę te wszelkie paski narzędzi to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesjonalnie: Jak ktoś potrafi to dobrze jest wygenerować te pliki w pdf i pewnie o to chodziło Łokicie :) Więc tak: trzeba sobie ściągnąć jakiś programik do drukowania plików do .pdf - ja mam Cute PDF Writer - i zainstalować. Potem otworzyć plik w wordzie i wejść w drukuj. W rozwijce zamiast drukarki wybrać Cute PDF Writer, zrobić wszystko jak do wydruku i wydrukować. Gotowe! Program zapyta nas, gdzie zapisać plik i jak go nazwać. Taki plik dopiero załaczamy:) oczywiście musimy mieć najpierw Adobe Reader'a, ale to chyba każdy już ma:) Pozdrawiam! Basia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×