Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIZNESS

POLKA ZA ŻONE!!!OBYWATELSTWO

Polecane posty

Gość BIZNESS

WITAM POCHODZE Z USA NAZYWAM SIE MAKSYMILIAN. MAM 38 LAT . INTERESY ZMUSIŁY MNIE DO PRZEPROWADZKI DO POLAND W CELU POZOSTANIA NA STAŁE POTRZEBUJE OBYWATELSTWA A CO ZA TYM IDZIE POLKI ZA ŻONE. JESTEM GOTÓW ZAPEWNIC UTRZYMANIE NA WYSOKIM POZIOMIE (DUZY DOM, SAMOCHÓD ORAZ WSZELKIE INNE WYGODY ) . JESTEM BIZNESMENEM Z KLASĄ , I ZAŁATWIE WSZYSTKO JAK NALEŻY. SEKS NIE KONIECZNIE WCHODZI W GRE ALE BĘDZIE MILE WIDZIANY. FINANSE NIE STANOWIĄ PROBLEMU. WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE PANIE PROSZE O PRZESYŁANIE OFERT NA ADRES EMAIL (oferty ze zdjeciem mile widziane): maksymilian_38@wp.pl TYLKO POWAŻNE OFERTY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja sie w koncu
koles mogles przynajmniej wykombinowac sobie adres na yahoo, zeby chociaz troceh uwiarygodnic cala historyjke, a tak... no ale niezle kombinujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 888
Dlaczego przeprowadzasz soie do Polski wszyscy z tamtad uciekaja? Akurat dostalam obywatelstwo amerykanskie i wyjezdzam z tego skorupowanego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 888
A ty Maksymiljanie skad tak znasz jezyk polski , nie mow ze od mamusi i tatusia bo wtedy bys dostal obywatelstwo polskie , czy poprostu masz bujna fantazje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serves
napisła jedno słowo po angielsku, pisze mowionym polskim i mysli ze damy sie nabrac..hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczam sie
mart 888 Ty chyba masz jakies problemy jednak psychiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizness
WITAM DLA WYJASNIENIA POLSKI ZNAM BO BYWAM TU W INTERESACH CZESTO TERAZ JESTEMZMUSZONY ZOSTAC TU NA STAŁE ...STĄD TEN TEMAT POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×