Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biri

zgrubienie czy to po depilacji intymnej?

Polecane posty

Gość biri

Proszę o pomoc może ktoś tak miał otóż golę okolice bikini zwykła maszynką dla kobiet i ostatnio przez przypadek zauważyłam taki pryszcz cały obrzmiały, zabrałam się do wyciskania a tu nic tylko troszkę krwi, martwi mnie bo na zawnątrz to to nie wygląda źle, ale jak dodtknę to jest dość spora bula?? Czy mógł mi wrosnąć włos podczas depilacji jak sobie z tym poradzić może ktoś wie i mi pomoże??? dodam,że umieszczony jest niedaleko pachwiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) też kiedyś miałam takiego jakby guzka,tylko on mnie bolał,nie mogłam dotknać,ale był mały,zaczełam go rozcierać,na drugi dzień pojawił się siniak,musiałam sie gdzie sudezyc:/ a kiedys tez mi wrósł włos,ale było widać włosa pod skóra i nie zrobił sie z tego bąbel,tylko lekko wystawał,ale prawie niezauwarzalnie,proponuje obserwować,jakby sie pogarsząło,urósł by zaczoł bolec albo cosa udaj się do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2307
też tak miałampoprostu bardzo głęboko pod skórą wrósł mi włos i mialam takie zgrubienie zresztą dalej tak mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania9999
słuchaj idz z tym do lekarza, prawdopodobnie masz powiększony gruczoł bartolina, takie są właśnie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuuaa
gruczoł bartolina? wiesz gdzie się znajduje? tam się chyba nikt nie goli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania9999
no akurat jego lokalizacja jest w tym miejscu co ona powiedziała, to może być początek jego rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biri
A czy możesz mi bliżej objaśnić co to za gruczoł i jak się go leczy? Jak dokładnie wygląda czy to coś wspólnego z węzłami chłonnymi? kasia2307 Co to znaczy,że dalej masz to zgrubienie to już tak Ci zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam lecz mnie to jeszcze bolało jak się poruszałam.Poszłam do lekarza i się okazało że to wrzut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2307
NO czasem jak mi wrośnie jakiś włosek głęboko to czasem mi się cos takiego zrobi. Ale mówiąc że coś takiego miałam chodziło mi o to że dokładnie coś takiego mi się zrobiło kiedyś. W pachwinie wrósł mi włosek, nie bolało, ale zrobiło się zgrubienie z takim białym czymś w środku..... NIe wiem czy ty masz coś takiego jak ja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwazarusia
tez tak mialam..to taki wrzod jednym slowem sie robi...taki kaszak bialy...pod skora gdzies gleboko..ja z moim uporem podduszlamam to ciagle..i w koncu kiedys prysnelo...ja jeszcze w zyciu takiego czegos nie widzialam taka biala gruda z tego wyszla...bleh pozniej sie saczylo dlugo ale juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biri
U mnie to jednak wygląda jak "wulkan z kraterem" bardziej opisowo nie umiem tego przedstawić w środku nic a obwódka nabrzmiała i czarwona no i bolesna zarazem. Czym to zaleczyć zanim udam sie do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _I-r-y-s
Smaruj to mascia z antybiotykiem i powinno zniknac w ciagu paru dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biri
A jaka to maść podaj mi nazwę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×