Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idzie zwariować

Samobójcy!!!!! - głównie do panów

Polecane posty

Gość idzie zwariować

dlaczego gdy jakaś panna nie chce z wami byc a wyscie sie w niej zakochali to posuwacie sie do szantazu emocjonalnego - do straszenia jej ze sie zabijecie bo juz nic nie ma dla was sensu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
bo są zdesperowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serves
mało robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga wyjasniam
daj spokoj, moj facet dzisiaj o malo z okna nie wyskoczyl, bo nie chcialam isc po sniadanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie zwariować
ja tak mam prawie zawsze:( nie jestem jakas slicznotka ale paru sie niby we mnie juz zakochało ale jaki nie odpowiadaja to ich nie zwodze tylko stawiam sprawe jasno i jestem dla nich bardzo zyczliwa a jednak zawsze jak chce odejsc to mówia mi zebym tego nie robiła ze jestem ich nadzieja na lepsze zycie ze bezemnie nie beda potrafili zyc, ze sie zabija bo nie warto zyc skoro ja ich nie chce...............i tak jest bardzo czesto a ja mam za miękkie serce do nich .........raz dałam sie wciągnac w taka gre ale juz nie daje rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna
to sam nie mógł iść po to śniadanie???? faceci są beznadziejni. jak ich laska rzuca to chcą skakać z mostu, ale jak oni zostawiają dziewczyne to ich nie obchodzi już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie zwariować
wiem ze robią to specjalnie ale zawsze jest jakies ryzyko!!!! pracowałam kiedys w telefonie zaufania gdzie dzwonili własnie tacy samobójcy i zawsze jest jakis procent ze sie zabije.......jak dzwonia wariaci ze podłozyli bombe to tez trzeba to sprawdzic- 99% to głupie zarty ale jest ten 1 % ze to jednak moze byc to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie zwariować
to jak ja mam z takimi postepować???? nie bede sie godziła byc z nimi tylko dlatego ze mnie straszą swoja smiercia ale mam wyrzuty sumienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
ale z innych powodów można sobie skakać z wieżowca? szczególnie jak się nie ma przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×