Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leoon

Pytanie dla kobiet.

Polecane posty

Gość tak leonie ...
nie chciałabym miec utrzymanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysil
mózgownicę i sam sobie odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak leonie ...
Więc juz znasz odpowiedź. :D Tak uważają prawie wszystkie kobiety, a te co dzisiaj mówia inaczej, to po prostu tego jeszcze nie wiedzą, ;) ale z czasem też dojdą do tych samych wniosków. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak z czasem wychodzi kasa i tylko kasa a uczucie gdzieś się ulatnia, smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupka wołowa
moim zdaniem kasa jest przysłowiową wisienką na torcie nie wiem laski co z wami jest, czy wychodzicie za faceta z milosci do niego jako czlowieka czy do jego portfela fantazując o torebkach dolce&gabbana, wyjazdach co tydzien do spa i tipsach na piec centymetrów. co za naród. puste dno. choc z facetami nie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku jest miłość a potem mało i mało i gadka - przecież jesteś facetem to musisz zarobic na dom-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak leonie ...
Oczywiście! Patrzeć sobie w oczka można mając naście lat, kiedy każde jest na garnuszku u rodziców, wtedy nie widzi się jeszcze innych problemów. Jednak z czasem niestety one się pojawiają i wtedy samo patrzenie nie wystarcza. Dla ścisłości dodam, że nie chodzi tu o nie wiadomo jaką kasę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyahhhh
w pewnym stopniu tak,choc sa faceci z mniejsza kasa ale bardziej zaradni,mowie tu o wspolnej przyszlosci,a jesli chodzi o chwilowe milostki to nigdy mnie to nie interesowalo,a jak to jestu mezcyzn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale jest podobno równouprawnienie, niech kobieta też zarobi a ja z chęcia posiedzę sobię w domu z dzieckiem i czasem pójdę do kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupka wołowa
a zarobic na dom kobieta juz nie moze? tipsy jej sie zlamia? nie rozumiem. teraz jest ciezko o prace jak laska zarabia 2000 a facet 1000 to tez przezyja, w koncu sie kochaja, jesli laska na poczatku juz widzi taki problem, ze ja bede musiala wiecej ladowac na dom to sorry, ale widac jak gleboka i szczera jest jej milosc do niego. w koncu dom to dwie osoby kompromisy zrozumienie i uczucie przede wszystkim wiec wiadomo kto zarabia wiecej ten laduje na dom. nie mieszcza mi sie pewne rzeczy w glowie. laski ktore leca na kase sa puste jak dzban. dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tak w razie rozwodu facet nie ma szans zeby dziecko było z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak leonie ...
Są i typowe materialistki, dla których będzie się tylko kasa i to duża liczyła. Jednak na utrzymanie domu niech oboje pracują, nie ważne, które więcej zarabia. Niech to będą wystarczające środki na w miarę spokojne życie. Natomiast powiedz, jak czułbyś się Ty w roli utrzymanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahha
to zalezy od kobiety jaka sobie wybierzesz,uwiez mi jest duzo kobiet dzieciatych i pracujacych,chyba,ze mezczyzna zgadza sie na to,zeby zona wychowywala dziecko i siedziala w domu,ale co to za zycie na dluzsza mete???my z mezem pracujemy obydwoje,ja wychodze rano-maz zajmuje sie dzieckiem,ja wracam-to on wychodzi,jest czasem ciezko,widzimy sie na weekend,ale trzeba dawac sobie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W roli takiej jak moja żona super, fakt sam do tego doprowadziłem ale uważam ze ma bardzo dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak leonie...
Nie wiem do czego doprowadziłeś, ale coś Ci powiem jako kobieta. Długo w domu z dziećmi byś nie posiedział. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post roku
Leon a Ty znowu pijesz ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahha
a tak poza tym lepiej dla dziecka gdy podrosnie i idzi do przedszkola,niz siedzenie z nim w domku,w pewnym stopniu to dla niego odizolowanie od innych dzieci,znam takie malzemstwa,i nie popieram cih dzialan,ale kazdy ma swoj sposob na zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra z innej beczki, nie powiem jestem w miarę ustawiony i jak widzę te laski co się ślinią na widok, chyba nie moj :) ale samochodu to co mam myśleć o kobietach? Tylko bez złosliwości praoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak leonie ...
Jak to co? Podoba się Tobie auto? Więc pomyśl, że i te laski mają dobry gust! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak leonie ...
A tak na marginesie, nie znam się na samochodach, rozróżniam niektóre tylko marki, ale jak jakiś ciekawy zobaczę, to sama z przyjemnością za takim autem sie obejrzę i gdzies w duchu pomyslę, szkoda, że mnie na takie cudeńko nie stać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO chyba tak już jest, jak w przyrodzie większość kobiet szuka faceta, który jej i dzieciom zapewni byt a miłość potem rozmienia sie na drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak leonie ...
Nie tak leonie, najpierw jest miłość, a potem ... walka o byt i wtedy niestety w pogoni za mamoną gdzieś w tyle zostaje miłość. Samą miłością nie nakarmisz pustych brzuchów dzieci, nie odziejesz ich. Tylko, że do takich wniosków dochodzi się w pewnym wieku, na początku wydaje się, że problemy nigdy się nie pojawią i wzajemna miłośc wszystko przezwycięży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniejsza z samochodem, bo jak ktoś sie uczciwie dorobił to ok ale jest gro takich kobiet, które po kasię oceniają faceta i to dla nich jest miernikiem atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak leonie ...
Oczywiście, masz rację, są i takie. Dla mnie osobiście jest to niezrozumiałe, bo nie wyobrażam sobie zycia u boku kogoś niekochanego, tylko z czystego wyrachowania. Jednak jak napisałam wcześniej, nie zgodzę sie tez nigdy na utrzymanka. Może wypowiedzą się tutaj osoby, które dla pieniędzy partnera żyja w takich związkach. Ja juz nic nowego tutaj nie wniosę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz są takie czasy, że duzo kobiet działa z wyrachowaniem i uczucie idzie na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak leonie ...
Leonie, brak Ci uczucia w związku, którym jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dużo
tylko wszystkie. I zawsze tak było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie, tylko czasem się zastawiam czy Ona nie robi wszystkiego dla mnie tylko po to żeby sięo dwdzięczyć a może jest to normalne ja chba też bym sie tak zachowywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×