Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kirsza

EUROBANK....ktos tam moze pracuje?

Polecane posty

Gość kirsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusssseczkaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość say something
Pracuje tam mój facet jako doradca klienta i zona mojego kuzyna jako liderka. A co byś chciała wiedziec dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsza
a podasz mi @ to ja sie an niego do ciebie odezwe? w jakim miescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsza
ogolnie chodzi o to ze ciekawi mnie czy mozna dostac sie tam z ulicy czy trzeba miec znajomosci? i z tego co wiem daja odpwiedz czy TAK czy NIE po spotkaniu z kandydatem ?? ja wlasnie bylam w piatek na takim spotakniu dzis jest pon i czekam.,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia77
No właśnie mowili, że zadzwonią i dają odpowiedź ale niestety tego nie zrobili .Czekałam i czekałam bo miałam nadzieje ale niestety nie wyszło.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia77
A w jakim mieście się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhh
ja wysłałam aplikacje przez neta do tej firym w zeszlym tygodniu ale niestety znalazlam ich ich ogloszenie ze poszukuja do pracy ale nie w moim miescie:) wiec znowu kicha - kurcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temat
napiszcie coś o pracy w tym banku. czy jesteście zadowoleni. ile płacą na jakim stanowisku? czy siedzenie po godzinach to normalność czy rzadkość? czy trzeba wyrabiać jakieś plany sprzedażowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vito
to sie zgadza, mowia ze odpowiedza na wyniki rekrutacji, a nie odpowiadaja. jestem testerem z kilkuletnim doswiadczeniem zarowno w developmencie jak i w testowaniu (certyfikat) w miedzynarodowej korporacji. aplikowalem na stanowisko testera w eurobanku jednak mimo iz poswiecilem im duzo czasu (zaliczylem 3 etapy rekrutacji) to szmaty sie nie raczyly odezwac nawet. zawsze podchodze z szacunkiem do cudzego czasu niezaleznie kim jest, ale ten bank traktuje ludzi jak kmiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×