Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość owocowa

SMSY Z SIECI - rady, darmowe bramki, smsy zagranice itd.

Polecane posty

Gość owocowa

Co chwila ktos zaklada topik typu: jak wyslac smsa z sieci do osoby z numerem zaczynajacym sie od XYZ... .Moze tak zebrac w jeden topik? Wiec zaczne. Jesli ktos chce wyslac smsa do osoby z orange to moze np. z http://sms.orange.pl/ albo z gg :P Jesli ktos chce wysylac na zagraniczne numery to darmowa bramka jest na www.orange.pl niestety jest warunek: trzeba samemu posiadac komorke w orange (dawna idea) i zarejestrowac sie bezplatnie na portalu orange. Ale za to z tej darmowej bramki mozna w ciagu miesiaca wyslac 30 smsow dowolnej dlugosci na dowolny numer komorki polskiej lub zagranicznej. Wpisujcie wiec linki do bramek z darmowymi smsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeex
a jak miozna do usa, jak nie wiadomo w jakiej sieci użytkownik posiada karte????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa
cytuje : "Jesli ktos chce wysylac na zagraniczne numery to darmowa bramka jest na www.orange.pl niestety jest warunek: trzeba samemu posiadac komorke w orange (dawna idea) i zarejestrowac sie bezplatnie na portalu orange. Ale za to z tej darmowej bramki mozna w ciagu miesiaca wyslac 30 smsow dowolnej dlugosci na dowolny numer komorki polskiej lub zagranicznej." Wtedy numer nie ma znaczenia. Moze to byc dowolny operator czy to w USA, czy w Europie itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeex
czyli do usa, do jakiejkolwiek sieci, moge smsa z orange wysłać, ?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa
Tak, ale musisz byc zarejestrowany na stronie orange (idea).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeex
a żeby tam sie zarejestrowac to musze mieć kom. w orange? A jak mam w heyah to sie nie da???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLUS PULS
w PLUSIE trzeba zapoznać się z regulaminem, tam też można wysyłać smsy za granicę www.plusgsm.pl/bramkasms ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa
odpowiedz jest juz powyzej - tak, musisz miec w orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeex
szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie czy ktoś wie jak
wysłać z ery??????????? albo do użytkownika ery????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie czy ktoś wie jak
no wiem, że jest na www.era.pl, ale jak już wejdę na ich stronę to co dalej????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa
Nie wiem, moze tu: www.eraomnix.pl/sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa
no dostep do archiwum jest platny:P http://szukaj.gazeta.pl/archiwum/0,48002,1664761.html?page=1&start=1&bid=fArch&t=iw13bp80861154139425506 a mozesz sebaa w skrocie wyjasnic o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa
Seba, ja ten topik nie zakladam dla siebie:P wiec mnie myslenie czlecze nie boli:P chce pomoc innym "myslacym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa
Achaa, i nie mam zamiaru pod nikogo sie podszywac, i wysylac za kogos smsow:P Ciekawy artykul, ale to nie nowosc dla myslacego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje bramki aby wyslac
smsa do irlandii zna ktos jakas sprawdzona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×