Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matsumi

Karmelowa czekolada - WELLATON

Polecane posty

Gość matsumi

Piękny kolor na opakowaniu. Czy któraś z pań naładała tę farbę na włosy o odcieniu średni blond? Jaki był efekt? Obawiam się, że na włosach tego koloru może powstać intensywny rudy odcień, a zależy mi na kolorze karmelowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na glowie karmelowa czekolade a moj naturalny kolor to braz, raczej ciemny(chociaz nie tak bardzo:P) i ja jestem bardzo zadowolona;) nie jest to kolor rudy,bo w takim wygladalabym raczej zle i obawialam sie tego podobnie jak wy:) wloski mam teraz rozjasnione, kolor jest cieply, sloneczny, taki wlasnie karmelowy,niewiele ma wspolnego z rudym:) teraz bede farbowac drugi raz, bo pojawily sie odrosty:)bardzo mila odmiana na lato taki jasniejszy kolor niz zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matsumi
Dziekuję, to może się jednak skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Ja mam polozona karmelowa czekolade i to od dłuzszego czasu. Ze mna było troche inaczej, może to Was zainteresuje.Od 2 lat kładłam miedź i znudził mi sie, chciałam jakos złagodzic ten intensywny kolor. Kupilam karmelowa czekolade i po pierwszym położeniu farby nie bardzo mi sie podobało - nadal byly mocno rude. Ale teraz, po kilku farbowaniach to jest to. Piekny kolor, właśnie zrobil sie taki jak na opakowaniu. Więc owszem - ale nie od razu, szczegolnie jak się kladzie na rude włosy. Acha, i jeszcze jedno - ten kolor daje fajne jasniejsze refleksy, własnie tak jak by sie położyło pasemka, naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile on kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matsumi
koło 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm//..........................
ja widzialalm w rossmanie ponad 12zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
zgadza się, 12 - 13 zł, tez kupowałam z Rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matsumi
Małam zamiar kupić ją w Geant kosztowała równo 10,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona080
zrobiłam sobie karmelową czekoladą włoski (po pasemkach były) i byłam baaardzo zadowolona. Tylko nie wiem z jakiego powodu zaczęł y mi teraz włosy wychodzić i się łamać. Może po tym rozjaśnianiu. Ale kolor super!!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88aga1988
Włosy wyszły obrzydliwie rude. Mega intensywny rudy, marchewka typowa. KOlezanki pytaja gdzie kupilam tak piekna ruda farbe... Nakladałam ja na jasny blond.. Trzymalam 20 minut.. Chcialam wlosy w kolorze karmelu. A mam ogień. Nie polecam. Aby złagodzic kolor umylam wlosy z 10 razy w ciqagu dnia i to chyba jedyny plus aczkolwiek nie w mojej sytuacji, ze kolor sie nie zmywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokiecika
Ja mialam na ciemnym blondzie karmelowa czekolade z wellatona i wyszlo mi tak samo jak na opakowaniu. Farba zmyla sie po ok miesiacu. Kolor świetny żywy delikatny. Proponuje zmieszac 2 farby z wellatona karmelowa czekolade i rozświetlony jasny blond. Też wyjdzie suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×