Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ana Laura

Co warto zobaczyć w Gdańsku i Sopocie ? ? ?

Polecane posty

Gość Fanfara2
Z takich atrakcji mogę polecić warsztaty z decoupage w Projekt fan (www.projektfan.pl) albo narty na sztucznym stoku w Skimondo (www.skimondo.pl) jest co robić. Zawsze się coś na długiej dzieje... A przy pięknej pogodzie najlepsza plaża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vessi
W gdańsku jeśli ktoś lubi decoupage, albo zrobić coś samemu to polecam naprawdę projektfan.pl Świetnie zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea46
Jeśli lubisz robisz własnoręczne robótki jak np. świeczki to zapraszam do Projekt Fan. Na pewno się spotkamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suta3
Warto odwiedzić projektfan.pl mają wiele ciekawych warsztatów jak robienie świec, mydełek itp. Jak dla mnie super alternatywa na np.rodzinne popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomyka
Projekt Fan to fajne miejsce, rzeczywiście warto było odwiedzić, zawsze coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onceuponatime
W Gdańsku klasycznie: Długi Targ, Złotą Bramę, Śródmieście (nie mylić ze Starym Miastem, tam zachowało się niewiele zabytków), Muzeum Morskie, taras w bazylice. W Sopocie mniej zabytków, ale też można miło spędzić czas. Zafunduj sobie spacer od molo przy Grand Hotelu, tam po drodze masz Zatokę Sztuki (trochę kontrowersyjną ostatnimi czasy, ale moim zdaniem warto ją odwiedzić, często można trafić na jakąś wystawę itp. jeśli wpadniesz tam w ciągu dnia) czy inne kluby. W Gdyni raczej zbyt wiele do zwiedzania nie ma, ale z Sopotu dojedziesz bezpośrednim trolejbusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszkahejhop
co do Sopotu i Zatoki, zgadzam się, że warto tam wpaść na kawkę w ciągu dnia, przy okazji można właśnie trafić na jakąś wystawę albo bliżej weekendu na koncert, a widoczek z tego miejsca jest naprawdę cudny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vonna
Jeśli ktoś chciałby się zabawić to polecam zdecydowanie Adventure Park Kolibki w Gdyni. Lepszego miejsca na zabawę i szaleństwo się nie znajdzie. Parki linowe, zabawy w lesie. ahhh wspaniałe wspomnienia. www.adventurepark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancjaa
ok główne zabytki sobie już odhaczyliśmy na liście, a powiedzcie gdzie warto wpaść w gdańsku na jedzenie?? najlepiej jakaś kuchnia azjatycka. znajomi jak byli ostatnio to polecali nam nowo otwartą restaurację Thao Thai Fusion przy ul. szerokiej 84/85 albo pierożki chinśkie w mr dim sum. świetna alternatywa dla tej całej oklepanej kuchni włoskiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatycznie można czas z dziećmi spędzić w Redzie w Aquapark Reda. Brakowało takiego miejsca w regionie ale jak już zbudowali to powiem, że klękajcie narody. Po Europie trochę jeżdżę i mogę powiedzieć, że takiego standardu to jeszcze nie widziałem, nawet na zachodzie. No i pomysł z rekinami w akwarium, które się mija przy zjeździe – wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś lubi kuchnie azjatycką na wyjeździe to warto odwiedzić chińczyka w www.chinaming.pl przy hali piastowskiej w szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Z większych atrakcji jakie warto w okolicy sprawdzić to bym polecał Aquapark Reda. Na prawdę nie ma się czego wstydzić, park w ogóle nie odstaje od tego typu miejsc za granicą. A w paru aquaparkach w Niemczech chociażby byłem bo mam tam rodzinę. Wygodnie, nowocześnie, w ciekawej estetyce bardzo kolorowej i atrakcyjnej dla dzieci. Wszystkie zdobienia utrzymane w klimacie piratów, statków itp. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Uwielbiam Gdańsk i staram się tam bywać conajmniej kilka razy w roku :) Jesli nie masz pomysłu co robić ( a uwierz mi opcji nie brakuje ) to zerknij sobie na visitgdansk http://visitgdansk.com/. Świetna wyszkuiwarka hoteli, restauracji, atrakcji itd. ja sama trafiłam na nią w necie przypadkiem, jadąc do Gdańska pociągiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkaa
Ja też bardzo lubię trójmiasto :) Nawet na początku grudnia planuję wybrać się do Gdyni i znalazłam fajną ofertę jeśli chodzi o nocleg http://www.willamewa.pl/. Przestronne i komfortowe pokoje, podobno bardzo smaczna kuchnia i fajna lokalizacja. Co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno mocny punkt restauracyjny w Gdańsku to Panorama. Lokal znany z kuchennych rewolucji i tutaj akurat się udało mocno pozmieniać, szczególnie kwestie obsługi klienta. Jedzenie naprawdę dobre. Menu nie jest specjalnie rozbudowane, ale wszystko właściwie można brać teraz w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASM

Jeśli chodzi o Sopot  to molo, Opera Leśna, Dom Zdrojowy,  Hipodrom, Aquapark. Z resztą jest fajna strona z informacjami, co gdzie. Są tu chyba wszystkie atrakcje turystyczne w Sopocie wymienione  esopot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×