Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kici

kici

Polecane posty

słodkości łakocie pieszczoty i naleśniki z lodami mógłbym się nawet sprzedac za to wszystko fajnie być łatwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór jaguś 🖐️ dawno tu niczego nie napisałem... ale to samo przychodzi nie zależy od mojej woli więc jestem usprawiedliwiony :) ciao 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska tereska
oj, to o rybkach jest ładne.... mała melancholia do mnie przyszła... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ hej rypko :) jagódka jak się zadomowiła na moim topiku :) miłe to.. wczoraj cos napisalem ale dzisiaj mam mieszane uczucia, musze cos jeszcze zmienic :) to dowieczora 🖐️ 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici - a to źle ,że się u Ciebie zadomowiłam ? Mam nadzieję ,że nie :) A co do Kiciuś - to był tylko żart do Twojego Jaguś I NIC WIĘCEJ !!! Nie ma tam żadnego drugiego dna :D .Żart , nic więcej :D Pozdrawiam i mam nadzieję ,że przyjąłeś wyjaśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie źle, jaguś, wlasnie ze bardzo dobrze :) fajnie ze ktoś czyta moje wierszyki.. a wyjasnienia niepotrzebne, jaguś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje myśli ulatują do ciebie motylami plączą się w szeleście trzepotu twoich rzęs i powietrze muskają skrzydełkami bawię się nimi i przeplatam warkocze marzeniami gdziekolwiek jesteś - - najbliżej mi zawsze do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kici ! Najbardziej podoba mi się końcówka - \'\' gdziekolwiek jesteś - najbliżej mi zawsze do ciebie \" Taka prosta ,a zarazem emocjonalna myśl ... POzdrawiam i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję jaguś :) i witaj 🖐️ tak zawsze myślałem ze prostota jest najbardziej zniewalająca :) i wracam do pracy ...pograć w pasjansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... a to ci! :) to miłego wypoczynku, mnóstwa wrażeń i wspaniałych facetów, a gdzie jedziesz? ps. ja tez moze dzis tutaj zajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooh to wiem gdzie.. moja przyjaciółka też się w tamto miejsce wybiera... wszsycy moi znajomi byli lub bedą w tym roku nad morzem... jakiś zlot tam jest czy co? :) miłego wypoczywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
du är min sol du lyser över mig du värmer mig men jag kan inte röra vid dig du är sa langt borta jag är en liten planet som snurrar runt dig runt runt runt en av alla planeter som du aldrig ser jesteś moim słońcem które mnie opromienia i ogrzewa a ja nie mogę ciebie dotknąć. jesteś tak daleko stąd a ja jestem mała planetą która krąży wokół ciebie nieskończenie, jedną z wielu planet, której nigdy nie ujrzysz å

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i ty w biegu rozbijamy deszczu krople śmiechem na spółkę rozchlapując kałuże przystajemy pod drzewem i krotkie łapiemy oddechy ty w moim swetrze i tęczą w oczach a w moim brzuchu motyle na chwilę spotykamy się wzrokiem kiedy odgarniam ci kosmyk z czoła i ośmielamy się myśleć że wiemy ale to szybko mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak dzisiaj troszkę małych zmian :) : --- ja i ty w deszczu rozbijamy krople śmiechem na spółkę rozchlapując kałuże przystajemy pod drzewem i krotkie łapiemy oddechy ty w moim swetrze i tęczą w oczach a w brzuchu moim motyle na chwilę spotykamy się wzrokiem kiedy odgarniam ci kosmyk z czoła i ośmielamy się myśleć że wiemy ale to szybko mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jagoda ja tez bylem nad morzem :p dopiero dzisiaj wrocilem ... popłynąłem że hej :D teraz dochodzę do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×